Робот UBTECH JIMU Tankbot (6 servos) (Yellow)

Код: 621580
Кешбек 90 грн
4 505 грн
Кешбек 90 грн
від 181 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів


   

  UBTECH JIMU Tankbot

  Робот дизайном нагадує милого і доброзичливого головного героя з мультфільму «Валлі». Рівень складності конструктора ― початковий, тому у дитини не виникне проблем із самостійною збіркою робота. Всі етапи побудови моделі детально описані в інтерактивній інструкції, яка розташована в додатку Jimu App для iOS і Android смартфонів.

  У наборі є все, що тільки може знадобитися для створення робота. Завдяки цим елементам можна зібрати програмованого робота, що виконує задані команди.


  Створення та програмування робота розвивають як моторні, так і розумові навички дитини, допомагають сконцентруватися й розвинути інтерес до прикладних наук. Дитина на практиці дізнається й побачить у дії основи інженерії, а також розкриє свій потенціал.

   
   

  Дизайн

  У процесі складання робота дитині не будуть потрібні ні інструменти, ні інші додаткові засоби: все необхідне є у наборі. Основним елементом конструкції є головний блок управління, до якого підключаються сервомотори. Зібраний робот виглядає мило та оригінально.


  Дизайн Jimu TankBot нагадує робота Валлі з мультфільму. На корпусі робота є імітовані руки, обличчя з очима та тулуб. Пересувається він за допомогою гусениць, як справжній танк.

  Детальний опис складання моделі наведено в інтерактивній інструкції, яку можна знайти в меню програми. Перевага електронної інструкції у тому, що на кожному етапі модель можна повертати й переглядати її конструкцію у 3D форматі.

   
   

  Як це працює

  До початку збирання потрібно встановити додаток Jimu App на смартфон. Додаток сумісний з усіма популярними моделями смартфонів на базі iOS та Android. Детальна інструкція з текстом і 3D-моделями конструктора вже знаходиться у додатку. В ній треба обрати модель робота й приступити до складання.

   

  Головне підключити сервомотори до головного блоку управління, далі процес складання не займе багато часу. Блок управління або «мозок» робота відповідає за виконання команд і вчинення дій. Завдяки вбудованому модулю пристрій синхронізується за допомогою Bluetooth зі смартфоном.


  Робот оснащений інфрачервоним датчиком, за рахунок якого він рухається по прямій лінії, переміщається в просторі, розпізнає обличчя й виконує всі команди власника. Управляти роботом так само просто, як і збирати його. Спробувати вже записані команди рухів можна одним натисканням на кнопку «Старт» у додатку.


  Освоївши алгоритм базових рухів, незабаром дитина зможе сама придумувати рухи і програмувати робота. Для цього можна скористатися звичайним перетягуванням або задіяти блоки команд. Конструктор спрямований на розвиток логічних і творчих здібностей дитини і стимулює інтерес до вивчення програмування та інженерії.

   
  Робот UBTECH JIMU Tankbot (6 servos) (Yellow)
  Кешбек 90 грн
  4 505 грн
  Кешбек 90 грн
  від 181 грн/міс