Навчальний Робот RoboMonster

Код: 637704
Кешбек 17 грн
899 грн
Кешбек 17 грн
від 36 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Навчальний Робот RoboMonster

  Навчальний Робот RoboMonster – це інноваційна іграшка-конструктор, яка познайомить дитину з дивовижним світом роботобудування та інженерії. Він постачається у вигляді окремих деталей та різних датчиків. Зібравши їх разом, ви отримаєте невеликого кумедного робота у вигляді динозавра чи кота. Зібраний механічний вихованець буде бігати, реагувати на перешкоди й рухи самої дитини. Подаруйте своєму малюкові справжню радість й дозвольте йому самостійно створити свого першого робота.

  Особливості:

  • Сучасне електронне начиння з програмованою платою Arduino
  • Корпус з екологічно безпечного матеріалу – фанери
  • Два персонажі на вибір – робо-кіт та динозавр
  • Програмування на С-мові або Scratch
  • Акумулятор з зарядкою від будь-якого джерела з USB портом
  • Гуашеві фарби для прикрашання у комплекті

  Навчання та розвага

  Робот RoboMonster зроблений у форматі «збери сам». Він є конструктором, який дитина може зібрати своїми руками й навіть запрограмувати. Усі його деталі легко дістаються з фанерних листів та збираються, завдяки точним вирізам або кріпленням. А інструкція допоможе розібратися що і за чим з'єднувати. Тому працювати з набором зможе навіть новачок.

  Електронна начинка

  Крім дерев'яних деталей основи, до RoboMonster входять електронні елементи. Зокрема, датчик відстані та сервомотори дають динозаврику або робо-коту можливість рухатися, бігати по поверхнях та обходити перешкоди. Причому, щоб увімкнути його досить просто помахати перед роботом рукою. Також у комплекті йде акумулятор, який можна заряджати від будь-якого джерела з USB портом.

  Основи програмування з Arduino

  Серцем всієї електронної начинки міні-робота служить плата Arduino nano. Саме до неї приєднуються усі інші електронні деталі. Для роботи з платою потрібно завантажити та встановити на комп'ютер інтегроване середовище розробки – Arduino IDE. Це дозволить самостійно запрограмувати дії робота, а заодно і вивчити з дитиною основи програмування на практиці.

  Простір для творчості

  Цей дивовижний робот-конструктор стане ідеальним початком розвитку навичок дитини у найрізноманітніших сферах. RoboMonster не лише допомагає пробудити в дитині інтерес до точних наук та інженерії, а й дає змогу проявити свою фантазію. У комплекті йдуть гуашеві фарби, за допомогою яких можна прикрасити зібраного міні-робота за своїм смаком.

  Навчальний Робот RoboMonster
  Кешбек 17 грн
  899 грн
  Кешбек 17 грн
  від 36 грн/міс