Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT 710 (White)

Код: 640546
Кешбек 259 грн
13 999 грн
- 7 %
Ваша знижка 1 000 грн
13 999 грн
12 999 грн
Кешбек 259 грн
від 520 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Робот – пилосос ECOVACS DEEBOT 710 White

  Набрид пил по кутках, крихти на кухні та котяча шерсть, яка з'являється зі швидкістю світла? З роботом-пилососом прибирання більше не доведеться відкладати на вихідні або момент, коли з'явиться час – він все зробить за сам. А поки пилосос наводить лад можна погуляти, подивитися фільм, поспати або погратися з дітьми. DEEBOT 710 просто радує технічними обновками: технологія побудови маршруту Smart Navi™ 2.0 та підтримка OTA оновлення прошивки. Компактність, мінімалістський дизайн та кнопка автозапуску перетворюють гаджет на незамінного помічника по дому.

  Маршрут по смарту – Smart Navi™ 2.0

  Для того, щоб процес очищення поверхонь не вимагав багато часу і давав найкращий результат, робот застосовує розумну технологію навігації. Використовуючи вдосконалений графічний алгоритм SLAM і дані з камери, DEEBOT 710 промальовує оптимальну карту пересування. Таке «планування» дозволяє уникнути пропусків та проходжень по кілька разів там, де вже чисто.

  Максимальна чистота

  Режим «MAX» – просто порятунок при сильних забрудненнях. Пакет борошна розсипався на килимове покриття або дитина пробіглася брудними черевиками повними піску по всій квартирі? Не проблема! Вмикаємо режим посилення потужності, і сила робота збільшується вдвічі на покриттях всіх типів.

  Рівень заряду, про який можна не думати

  Ще одна зручна функція робота – розумна зарядка. DEEBOT ніколи не залишиться чекати господарів у розрядженому стані: він сам контролює свої сили і за необхідності направляється на док-станцію без сторонньої допомоги.

  Очищення повітря

  Під час прибирання задіюється спеціальний фільтр очищення високої ефективності. Потрапляючи у нього повітря очищується від шкідливих часток, які провокують алергію та астму. Таким чином DEEBOT ще й позитивно впливає на здоров'я.

  Автозапуск однією кнопкою

  Тепер, щоб зробити прибирання не потрібно діставати із шафи важкий пилосос, розмотувати вузли на дроті та перемикатися між розетками у кімнатах. Просто натисни кнопочку на своєму DEEBOT і довірся професіоналу.

  Дистанційне прибирання – керування через додаток

  Ідеш рано, приходиш пізно? Не біда! Додаток ECOVAS – це спосіб прибрати дистанційно, відстежити дії робота в режимі онлайн або створити свій розклад автоматичних прибирань. Тепер прибирання дому дорівнює кільком хвилинам «гри» на телефоні.

  Без сутичок та пошкоджень

  Розумний гаджет оснащений датчиками антизіткнення та бампером-амортизатором. Технологія виявлення перешкод фіксує «небезпеку» і допомагає роботу вчасно знизити швидкість, щоб обійти перешкоду акуратно та м'яко.

  Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT 710 (White)
  Кешбек 259 грн
  13 999 грн
  - 7 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  13 999 грн
  12 999 грн
  Кешбек 259 грн
  від 520 грн/міс