Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT DM81 ER-DM81 (Space Gray)

Код: 642456
Кешбек 109 грн
6 999 грн
- 21 %
Ваша знижка 1 500 грн
6 999 грн
5 499 грн
Кешбек 109 грн
від 220 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT DM81 Space Gray (ER-DM81)

  Оптимальний помічник для вашого дому

  ECOVACS DEEBOT M81 – це надійний і простий у використанні робот-пилосос для підлоги. Універсальний мінімалістичний дизайн пристрою робить його чудовим доповненням будь-якого інтер'єру. Класичний набір датчиків анти падіння/зіткнення, функція автоматичного повернення на базу для підзарядки та програмованого щоденного прибирання робить його повністю незалежним помічником – залишається лише 1 раз налаштувати пристрій.

  Інтелектуальна траєкторія руху SMART MOTION

  Завдяки технології Smart Motion, робот для прибирання підлоги DEEBOT M81 проходить по всій поверхні кілька разів, видаляючи навіть найстійкіші забруднення.

  Місткий та ефективний пилозбірний контейнер

  Робот DEEBOT M81 оснащений містким пилозбірним контейнером (570 мл), що дозволяє йому збирати максимальну кількість пилу та бруду. Додатковим плюсом є те, що контейнер можна набагато рідше очищувати. Крім місткого контейнера, у даній моделі є високоефективний фільтр, завдяки якому в повітрі знижується концентрація часток, що викликають алергію та астму.

  Режими роботи робота-пилососа DM81

  Для того, щоб досягти ефективного прибирання підлоги, у даній моделі є 4 режими роботи, які не залишають шансів пилу та бруду. Разом з технологією SMART MOTION, робот стає озброєним і готовим до забруднень різного рівня складності.

  Зручний пульт дистанційного керування з РК-екраном

  За допомогою пульта дистанційного керування можна програмувати пристрій, запускати й зупиняти його роботу і керувати траєкторією DEEBOT M81 на відстані.

  П'ятиетапна система очищення з поліпшеною сухою та вологою насадкою

  Ефективна п'ятиетапна система очищення доповнена поліпшеною сухою або вологою насадкою. DEEBOT M81 підмітає, піднімає, всмоктує, миє і витирає за один прохід.

  Безпека пересування

  Датчики запобігання зіткнення забезпечують «бачення» предметів, розташованих на шляху робота. Пилосос автоматично уникає контакту з предметами інтер'єру. А при прибиранні територій з перепадами висоти він відчуває небезпеку за допомогою датчиків запобігання падінню і вибудовує безпечний шлях.

  Комплектація аксесуарів

  Тривале та комфортне користування роботом дуже важливе. У комплекті є запасний комплект всіх аксесуарів, завдяки якому протягом року можна не думати про додаткові покупки.

  Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT DM81 ER-DM81 (Space Gray)
  Кешбек 109 грн
  6 999 грн
  - 21 %
  Ваша знижка 1 500 грн
  6 999 грн
  5 499 грн
  Кешбек 109 грн
  від 220 грн/міс