Робот-прибиральник ECOVACS DEEBOT DM88 (White/Silver) ER-DM88

Код: 608474
Кешбек 159 грн
8 999 грн
- 11 %
Ваша знижка 1 000 грн
8 999 грн
7 999 грн
Кешбек 159 грн
від 360 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Робот для прибирання підлоги

  Роботи для прибирання будуть корисні в кожному будинку! Роботи DM88 з контейнерами, що автоматично очищуються, спеціальними системами прибирання, технологією SMART NAVI і додатком для смартфона зроблять ідеальне прибирання в будинку практично без вашої допомоги! Підлога без покриття? Килими з коротким ворсом? Роботу DM88 все під силу! Виберіть робот DM88 з відповідними для ваших умов параметрами - і вам більше не доведеться турбуватися про чистоту вашого будинку!

   

   

  Покращена технологія траєкторії прибирання

  DM88 поєднує переваги технологій SMART MOVE і SMART MOTION для ідеального прибирання. Технологія SMART MOVE імітує траєкторію людини при прибиранні підлог без килимів, а технологія SMART MOTION забезпечує видалення з килимів стійких забруднень.

   

   

  5-етапна очистка з додатковою поліпшеною системою вологого або сухого прибирання

  DM88 - це багатофункціональний робот для прибирання підлоги, оснащений 5-етапною системою очищення. Спочатку бічні щітки підмітають підлогу і головна щітка змітає бруд до отвору всмоктування для більш ефективного прибирання.

   

   

  Управління за допомогою смартфона

  Встановіть додаток ECOVACS на ваш смартфон і керуйте роботом DEEBOT з будь-якого місця. Зрозумілий і зручний додаток дозволяє запрограмувати або запустити автоматичне прибирання, вибрати режим очищення, в тому числі додатковий режим максимальної потужності всмоктування.

   

   

  Додатковий режим максимальної потужності всмоктування MAX

  DM88 оснащений потужним двигуном з додатковим режимом максимального всмоктування MAX. Використовуйте режим максимального всмоктування MAX для глибокого очищення.

   

   

  Технологія розпізнавання перешкод

  DM88 акуратно переміщується по вашому будинку завдяки інтелектуальним датчикам для запобігання зіткнень, які розпізнають перешкоди на шляху робота і дозволяють йому обійти їх. Якщо датчики виявляють перешкоду, вони відправляють в процесор робота DEEBOT сигнал сповільнитися і вибирають нову траєкторію. Амортизуючий бампер забезпечує додатковий захист, запобігаючи пошкодження.

   

   

  Змінні всмоктувальні насадки - ідеально для власників домашніх тварин

  DM88 оснащений двома змінними всмоктуючими насадками. Встановіть основну щітку для глибокого очищення або виберіть модуль прямого всмоктування для прибирання волосся і шерсті тварин без сплутування.

   

   

  Кілька режимів очищення

  DM88 має чотири режими очищення для ефективного прибирання майже будь-яких типів підлог:

  • Режим AUTO для повсякденного прибирання.
  • Режим очищення плям на площі з інтенсивним забрудненням.
  • Режим прибирання однієї кімнати.
  • Режим прибирання по краях для очищення країв і кутів.
   

   

  Автоматична зарядка

  Коли рівень заряду батареї, DM88 автоматично повертається на зарядну станцію без вашої допомоги.

   

   

   

  Запобігання падінню зі сходів

  Завдяки поліпшеним датчикам для запобігання падінню DM88 виконує прибирання навіть поруч зі сходами. Якщо робот виявляє перепад, він змінює напрямок і вибирає нову траєкторію.

   

   

  Автоматичне щоденне прибирання

  Підлога завжди буде чистою до вашого повернення додому. Запрограмуйте DM88 для автоматичного прибирання в зазначений час, навіть якщо нікого немає вдома.

   

   

  Зручний пульт дистанційного керування

  За допомогою пульта дистанційного керування можна програмувати пристрій, запускати і зупиняти його роботу і керувати траєкторією DM88 на відстані.

  * На всі роботи-прибиральники ECOVACS поширюється 12 місяців стандартної гарантії + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування.

  Робот-прибиральник ECOVACS DEEBOT DM88 (White/Silver) ER-DM88
  Кешбек 159 грн
  8 999 грн
  - 11 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  8 999 грн
  7 999 грн
  Кешбек 159 грн
  від 360 грн/міс