Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT DN79S (Choco)

Код: 637354

Робот-пилосос ECOVACS DN79S CHOCO DEEBOT

DEEBOT N79S – оновлена версія робота-пилососа у популярній лінійці ECOVACS. Гаджет легко видалить забруднення різного рівня складності з килимів, паркету, ламінату, мармуру й створить у приміщенні чистоту та затишок. Прибирання – це так приємно, якщо його за тебе робить новенький DEEBOT N79S, яким можна керувати за допомогою додатку або голосом.

Багатофункціональний помічник

Технологія Smart Motion забезпечує відсутність пропущених ділянок під час автоматичного очищення підлоги. Робот прокладає розумний маршрут в межах приміщення, неодноразово обробляючи кожну ділянку поверхні.

Перемикання між режимами

Якість прибирання залежить від складності завдання. Підібрати відповідний режим для очищення можна через додаток: Auto – стандартне прибирання всього приміщення на автоматі, Spot – точкове очищення конкретного місця, Edge – прибирання по периметру та кутках кімнати, MAX – подвоєння потужності сили всмоктування.

3 кроки до чистоти

Чиста підлога без пилу – легко. Дві обертові бічні щітки та головна щітка V-подібної форми змітають і піднімають з підлоги весь бруд, а система всмоктування одразу відправляє все сміття у спеціальний контейнер.

Дива розумного прибирання одним дотиком

Просто натисни на кнопку і дива почнуться! Робот негайно почне процес автоматичного прибирання, а господарі тим часом можуть зайнятися своїми справами або піти на прогулянку.

Сумісність з Amazon Alexa або Google Assistant

Акустична колонка Amazon Alexa або Google Assistant підтримують синхронізацію з DEEBOT. Для любителів керувати своїми гаджетами голосом – те, що потрібно. Система Smart Home ідентифікує робота через додаток ECOVACS. Налаштуй підключення сполучення і як тільки знадобиться прибирання – просто скажи про це голосовому помічнику!

Заплануй чистоту

У додатку можна створити графік автоматичного прибирання, обравши день/час. Пропиши зручний розклад один раз і забудь про пункт «не забути пропилососити»!

Висота під контролем

А якщо вдома сходи? Не проблема! DEEBOT обладнаний датчиками, що запобігають падінню. Наближення до перепаду висоти зчитується роботом, він прямує назад від краю, безпечно прибираючи територію в безпосередній близькості до сходів.

Чисте повітря як бонус

При очищенні поверхонь DEEBOT використовує фільтр високої ефективності. Під час роботи гаджета повітря у приміщенні потрапляє до фільтра, очищується – в ньому істотно зменшується кількість шкідливих часток і подразників, що викликають алергію.

Маршрут без зіткнень

Якщо на шляху робота присутні меблі, декоративні предмети або дорога техніка – робот не зможе їх пошкодити. Спеціальні датчики антизіткнення відчують наближення до перешкоди, робот знизить швидкість, а в разі дотику до предметів амортизуючий бампер пом'якшить контакт.

Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT DN79S (Choco)
8 999 грн