Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO 930 (Black) DG3G

Код: 625751
Кешбек 379 грн
21 999 грн
- 14 %
Ваша знижка 3 000 грн
21 999 грн
18 999 грн
Кешбек 379 грн
від 760 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO 930

  Немає часу на прибирання або зовсім немає бажання ним займатися? Нові технології прийдуть вам на допомогу. Довірте щоденне прибирання роботу-пилососу DEEBOT OZMO 930 й звільніть час для дійсно важливих справ та відпочинку. Використовуючи нову інтелектуальну систему очищення, він глибоко та ретельно чистить підлогу, а розумна система побудови маршруту та різні варіанти прибирання забезпечать високу ефективність. Перекладіть домашні турботи на DEEBOT OZMO 930 й насолоджуйтеся чистотою кожного дня.

  Ретельне очищення від різного сміття

  DEEBOT OZMO 930 обладнаний різними щітками та вакуумною системою очищення для боротьби з брудом, пилом або підсохлими плямами. Його функція прямого всмоктування ідеально підходить для збору шерсті та волосся без сплутування, а V-подібна основна щітка призначена для глибокого очищення килимів. Крім цього, для вологого прибирання в роботі-пилососі передбачені бак для води й тканинна насадка, яку він використовує як для миття підлог, так і для сухого прибирання.

  Ефективне планування шляху

  Завдяки запатентованій технології Smart Navi, DEEBOT OZMO 930 може легко сканувати, відображати і планувати оптимальний маршрут очищення, який адаптується до планування вашого житла. Створіть візуальну карту вашого будинку, щоб з її допомогою призначати роботу завдання, контролювати його фактичний стан, перевіряти стан очищення та багато іншого.

  Інтелектуальне очищення для різних типів підлоги

  DEEBOT OZMO 930 чудово працює з будь-якими поверхнями. Так, очищуючи тверді підлоги, він буде використовувати вакуум і тканинну насадку, а якщо його датчики розпізнають перехід на килимове покриття, він автоматично збільшить потужність всмоктування для видалення бруду з килимового ворсу і не допустить намокання поверхні. Також цей «розумний» пилосос має набір режимів для різних видів прибирання. Зокрема, у ньому передбачені:

  • Автоматичний режим (для щоденного прибирання)
  • Точкове очищення (для певних ділянок і плям)
  • Режим килима (для килимових поверхонь)

  Одна кнопка для вмикання та прибирання

  Ще одним безсумнівним плюсом є простота керування. Натисніть всього на одну кнопку, і робот негайно візьметься до роботи. Завдяки вбудованим датчикам та м'яким амортизаторам, він не впаде зі сходів, легко уникне перешкод і захистить ваші меблі від пошкоджень. До того ж, він має зручну ручку, за допомогою якої його легко можна переносити з однієї кімнати в іншу.

  Заплануйте час прибирання і керуйте ним віддалено

  Завантажте додаток ECOVACS (для Android та iOS) на свій смартфон і керуйте своїм DEEBOT OZMO 930 з будь-якої відстані! За допомогою додатку ви можете без особливих зусиль планувати час прибирання, встановлювати режими очищення та стежити за процесом. Просто задайте потрібний час і завжди повертайтеся у чистий будинок.

  Віртуальна межа для контролю за ділянкою роботи

  Не хочете, щоб робот-пилосос заїжджав у вашу робочу зону або, наприклад, прибирав біля новорічної ялинки? Заблокуйте певні ділянки, і DEEBOT OZMO 930 буде переміщуватися лише там, де ви йому дозволили. Крім того, за допомогою режиму очищення обраних ділянок, ви можете частіше здійснювати прибирання найпріоритетніших ділянок вашого дому або прохідних зон (передпокою, коридору, вітальні).

  Автоматична зарядка

  В разі необхідності робот-пилосос автоматично повертається на свою док-станцію для підзарядки. Таким чином, вам не потрібно його контролювати або стежити за рівнем заряду акумулятора. Причому, після поповнення запасу енергії, він буде продовжувати прибирання з того місця, на якому зупинився. DEEBOT OZMO 930 подбає про чистоту вашого дому, а ви, тим часом, зможете займатися своїми справами і насолоджуватися усіма зручностями автоматизованого прибирання.

  Робот-пилосос ECOVACS DEEBOT OZMO 930 (Black) DG3G
  Кешбек 379 грн
  21 999 грн
  - 14 %
  Ваша знижка 3 000 грн
  21 999 грн
  18 999 грн
  Кешбек 379 грн
  від 760 грн/міс