Робот-пилосос iRobot Roomba 696 (Black) rmb696

Код: 625839
 

Робот-пилосос iRobot Roomba 696

Робот для сухого прибирання iRobot Roomba 696 дозволить вам почати прибирання будинку в будь-який час, завдяки можливості активізації через Wi-Fi. Революційна триступенева система очищення за допомогою нової щітки спеціально розроблена для кращого збору бруду і сміття з усіх типів підлоги. Функція Dirt Detect використовує акустичні датчики, що дозволяють роботу більш ретельно прибирати простір, відшукуючи сильно забруднені ділянки підлоги.

Ви можете попередньо встановити графік роботи Roomba 696 для щоденного прибирання, обираючи зручний для Вас час, а програма iRobot HOME дозволить вам скласти графік прибирання в будь-який час і де б ви не знаходилися.

 

Новітні технології

Повноцінна навігація. Система навігації iAdapt використовує цілий набір датчиків, що дозволяють роботу прокладати собі шлях навіть через  найзатишніші куточки вашого будинку.

 

Виявлення бруду, непомітного на перший погляд. Робот використовує акустичні датчики для виявлення високої концентрації бруду, а потім виконує цілеспрямоване прибирання там, де це необхідно найбільше.

 
 

Прибирання у найбільш важкодоступних місцях

Прибирання під меблями. Низькопрофільний дизайн дозволяє Roomba проводити прибирання під більшою частиною меблів і вздовж плінтусів, тому жодна ділянка не буде пропущена.

 

Не впаде зі сходів. Датчики виявлення перепаду висоти дозволяють Roomba уникати сходів та інших небезпечних місць.

 

Простота використання

Прибирання з будь-якого місця. Додаток iRobot HOME дозволяє Вам легко і зручно планувати графік прибирання, в будь-який час і де б ви не знаходилися.

 

Наявність програми для більш зручного користування. Доступ до порад, трюків і налаштувань робота просто з вашого смарт-пристрою.

 

Моніторинг стану робота. Використовуйте додаток iRobot HOME, щоб переглянути статус прибирання.

 
 

Мультифункціональний помічник

Прибирання за розкладом. Робот може бути налаштований на прибирання до семи днів на тиждень, тобто ваш будинок буде залишатися чистим кожен день.

 

Прибирання всіх типів підлоги. Переміщаючись оселею, Roomba автоматично налаштовується на чистку килимів, ковроліну, плитки, дерев'яного і ламінованого типу підлогового покриття.

 

Автоматичне підключення до зарядного пристрою. Roomba 696 завжди готовий до прибирання, так як він автоматично повертається на свою зарядну базу Home Base для підзарядки.


 
Робот-пилосос iRobot Roomba 696 (Black) rmb696
10 199 грн