Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Відгуків2
Питання-відповіді2

Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604

4.5
Код:625841
Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604 video preview
Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 966 (Brown) R96604 фото
2 / 7
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Характеристики

Вид прибирання
Суха
Покриття
Ковролін, Ламінат, Лінолеум, Паркет, Плитка
Рівень шуму
60 дБ
Об'єм пилозбірника
0,6 л
Час роботи від акумулятора
75 хв
 

Робот-пилосос iRobot Roomba 966

Новий iRobot Roomba 966 буде працювати до тих пір, поки всі підлоги вашого вдома не будуть ідеально чистими - аж до 2-х годин роботи, підзаряджаючись при необхідності. А завдяки додатку iRobot HOME, Ви можете запланувати або почати прибирання з Roomba 966 в будь-який час з будь-якого місця. У своїй роботі Roomba 966 використовує інтелект, простоту і якість прибирання.

 

 

Інтелект

 • Прибере всю поверхню вашого будинку. Навігаційна система iAdapt 2.0 Navigation with Visual Localization з візуалізацією локації допомагає Roomba 966 легко й ефективно обійти всю поверхню вашого будинку і визначати себе в будь-якій його точці, відображаючи своє місце розташування.

 • Автоматично перезаряджається і відновлює роботу, поки уся підлога не буде прибрана. Roomba 960 безперервно працює до 2-х годин, після чого повертається на зарядну станцію Home Base і після підзарядки відновлює роботу до повного прибирання всієї поверхні з того місця, де цикл збирання був перерваний.
 

 
 • Прибирає в декількох приміщеннях. З навігаційною системою iAdapt 2.0 Navigation Roomba 966 використовує високоефективний алгоритм розрахунку прибирання, а набір датчиків дозволяє адаптуватися в реальній обстановці і прибирати в декількох приміщеннях.

 • Прибирає під диванами і кріслами. Низькопрофільна конструкція дозволяє iRobot 966 прибирати під більшою частиною меблів, не залишаючи шансів сміттю і пилу бути неприбраними.

 • Не впаде зі сходів. Датчики перепаду висоти дозволяють Roomba 966 визначати сходи та інші небезпечні обриви.
 

 

Простота

 • Початок прибирання в будь-який час і з усіх усюд. Додаток iRobot HOME дозволяє почати прибирання або планувати графік прибирання тоді коли вам це зручно - в будь-який час, в будь-якому місці. Так само ви можете вибирати користувальницькі переваги по ходу прибирання і переглядати стан вже прибраної території.

 • Прибирання всіх типів підлоги. Під час пересування по Вашому будинку Roomba 966 автоматично підлаштовується під прибирання килима, плитки, дерев'яних підлог і ламінату.
 

 
 • Автоматична зарядка і підзарядка. Roomba 966 автоматично повертається на свою зарядну станцію Home Base docking station для підзарядки під час прибирання.

 • Прибирання за розкладом. Roomba 966 може бути запрограмований на прибирання до семи разів на тиждень.

 • Просте технічне обслуговування. Гумові валики-скребки Tangle-Free AeroForce Extractors запобігають намотуванню волосся та іншого сміття, що спрощує технічне обслуговування і допомагає Roomba 966 не накопичувати на собі щоденний бруд.
 

 

Прибирання

 • Прибирання в кутах і уздовж стін. Бічна щітка, що обертається, змітає сміття з плінтусів і кутів, направляючи його в 3-х ступінчату систему очищення.
 • Утримання сміття розміром до одного мікрона. Затримує бруд, пил і алергени розміром до одного мікрона, зберігаючи повітря чистим.