Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Відгуків1
Питання-відповіді1

Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004

5.0
Код:625842
Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004 video preview
Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004 фото
Робот-пилосос iRobot Roomba 980 (Black/Brown) R98004 фото
2 / 7
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Характеристики

Вид прибирання
Суха
Покриття
Ковролін, Ламінат, Лінолеум, Паркет, Плитка
Рівень шуму
60 дБ
Об'єм пилозбірника
1,1 л
Час роботи від акумулятора
120 хв

Робот-пилосос iRobot Roomba 980

Новий iRobot Roomba 980 буде працювати до тих пір, поки всі підлоги вашої оселі не будуть ідеально чистими - аж до 2-х годин роботи, підзаряджаючись при необхідності. А завдяки додатку iRobot HOME, Ви можете запланувати або почати прибирання з Roomba 980 в будь-який час з будь-якого місця. У своїй роботі Roomba 980 використовує інтелект, простоту і якість прибирання.

 

 

Інтелект

 • Прибере весь поверх вашого будинку. Навігаційна система iAdapt 2.0 Navigation with Visual Localization з візуалізацією локації допомагає Roomba 980 легко і ефективно обійти весь поверх вашого будинку і визначати себе в будь-якій його точці, відображаючи своє місце розташування.

 • Автоматично перезаряджається і відновлює роботу, поки вся підлога не буде прибраною. Roomba 980 безперервно працює до 2-х годин, після чого повертається на зарядну станцію Home Base і після підзарядки відновлює роботу до повного прибирання всього поверху з того місця де цикл прибирання був перерваний.
 

 
 • Прибирає в декількох приміщеннях. З навігаційною системою iAdapt 2.0 Navigation Roomba 980 використовує високоефективний алгоритм розрахунку прибирання, а набір датчиків дозволяє адаптуватися в реальній обстановці і прибирати в декількох приміщеннях.

 • Прибирає під диванами і кріслами. Низькопрофільна конструкція дозволяє iRobot 980 прибирати під більшою частиною меблів, не залишаючи шансів сміттю і пилу бути неприбраними.

 • Не впаде зі сходів. Датчики перепаду висоти дозволяють Roomba 980 визначати сходи та інші небезпечні обриви.
 

 

Простота

 • Початок прибирання в будь-який час і з усіх усюд. Додаток iRobot HOME дозволяє почати прибирання або планувати графік прибирання тоді коли вам це зручно - в будь-який час, в будь-якому місці. Так само ви можете вибирати користувацькі переваги по ходу прибирання і переглядати стан вже прибраної території.

 • Прибирання всіх типів підлоги. Під час пересування по Вашому будинку Roomba 980 автоматично підлаштовується під прибирання килима, плитки, дерев'яних підлог і ламінату.
 

 
 • Автоматична зарядка і підзарядка. Roomba 980 автоматично повертається на свою зарядну станцію Home Base docking station для підзарядки під час прибирання.

 • Прибирання за розкладом. Roomba 980 може бути запрограмований на прибирання до семи разів на тиждень.

 • Просте технічне обслуговування. Гумові валики-скребки Tangle-Free AeroForce Extractors запобігають намотуванню волосся та іншого сміття, що спрощує технічне обслуговування і допомагає Roomba 980 не накопичувати на собі щоденний бруд.
 

 

Прибирання

 • Автоматично збільшує потужність всмоктування на килимах, де це найбільш необхідно. Система збирання AeroForce™ Performance Cleaning System з функцією Carpet Boost забезпечує до 10 разів потужніше всмоктування сміття на килимах і килимових покриттях, де скупчується основна частина пилу і бруду.

 • Прибирання в кутах і уздовж стін. Бічна щітка, що обертається, змітає сміття з плінтусів і кутів, направляючи його в 3-ступінчасту систему очищення.

 • Утримання сміття розміром до одного мікрона. Затримує бруд, пил і алергени розміром до одного мікрона, зберігаючи повітря чистим.