Робот-пилосос iRobot Roomba i7 + R75504 (Black)

Код: 641663
Кешбек 615 грн
30 799 грн
Кешбек 615 грн
від 1 232 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  iRobot Roomba i7+

  Робот-пилосос iRobot Roomba i7+ разом зі станцією Clean Base являє собою максимально автоматизований пристрій для домашнього прибирання. Нова модель, що гармонійно поєднує передовий функціонал та фірмові розробки компанії стане ідеальним рішенням для користувачів, які максимально ефективно використовують свій час, залишаючи турботи прибирання професійній техніці.

  База автоматичного видалення сміття

  Однією з головних переваг моделі Roomba i7+ Clean Base є наявність повноцінної системи для автоматичного викидання сміття з контейнера без вашої участі. Інженери iRobot в автоматизації роботів-прибиральників перейшли на новий рівень. Дана модель здійснює весь процес очищення підлоги й потім спустошує контейнер від пилу та бруду в одноразовий мішок, а після може вирушати для прибирання в інше приміщення. Місткість Clean Base з функцією Automatic Dirt Disposal передбачає розташування до 30 мішків зі сміттям.

  Передова навігація

  Акуратне пересування з ретельною побудовою маршруту в новинці реалізується завдяки передовій системі навігації iAdapt 3.0 і технології візуальної локалізації vSLAM. Робот оцінює навколишнє середовище й обирає найкращий маршрут відповідно до ваших потреб для ефективного очищення. Запам'ятовуючи пройдений шлях, пристрій шукає нові ще не очищені місця.

  Картографування та голосове керування

  Модель i7+ оснащена розумною системою картографування, яка спрощує взаємодію користувача з роботом, оскільки пристрій буде пам'ятати – де вітальня, а де кухня. За допомогою Wi-Fi підключення і додатка iRobot HOME дуже просто запрограмувати прибирання у всьому будинку або окремій кімнаті. Реалізована підтримка Alexa та Google Assistant зробить керування роботом ще простішим.

  Продумана конструкція щіток

  Модель Roomba i7+ чудово підходить для прибирання дерев'яних, кахельних і килимових підлогових покриттів. Передбачені подвійні багатошарові щітки з гнучкої гуми забезпечують якісне проведення очищення навіть по невеликих нерівностях та поглибленнях. Пил, бруд, волосся й великі уламки для новинки iRobot не проблема. А трирівнева система очищення забезпечує видалення та фільтрацію повітря. Висока потужність гарантує всмоктування пилу, бруду і волосся домашніх тварин. Фільтрування повітряного потоку передбачає затримку до 99% різних алергенів, включаючи пилок та цвіль.

  Робот-пилосос iRobot Roomba i7 + R75504 (Black)
  Кешбек 615 грн
  30 799 грн
  Кешбек 615 грн
  від 1 232 грн/міс