Робот-пилосос Samsung VR20K9350WK/EV

Код: 636981
Кешбек 599 грн
29 999 грн
Кешбек 599 грн
від 1 200 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Найвища потужність всмоктування у світі

  Потужність всмоктування робота-пилососа Samsung POWERbot VR9350 може зрівнятися з потужністю звичайного ручного пилососа під час прибирання пилу та бруду на різних типах поверхні, включаючи килими, килимки, дерев'яне покриття та плитку.

  Обирайте ділянки, які ви хочете очистити, за допомогою смартфона

  Функція Select & Go створює карту всього будинку у додатку для смартфона, ви можете дати назву кожній кімнаті, щоб точно вказати, які ділянки потрібно очистити.

  Ретельне сканування та прибирання по кутках

  Високоефективний датчик FullView Sensor 2.0 виявляє дуже вузькі або маленькі перешкоди* на широкій площі. Крім того, тепер вам не потрібно турбуватися про прибирання по кутках кімнати. Робот-пилосос сканує кути кімнати та очищує їх три рази з потужністю всмоктування на 10% більшою.

  Прибирає пил та вберігає фільтр від засмічення

  Технологія CycloneForce забезпечує надзвичайно високу потужність всмоктування протягом тривалого часу. Вона створює потужні відцентрові сили, які всмоктують бруд та сміття з повітря у зовнішню камеру. Таким чином, фільтр залишається чистим та менше засмічується.

  Направте пилосос у те місце, яке хочете очистити

  Функція Point Cleaning дозволяє направляти пилосос для очищення конкретних ділянок або запорошених плям. Просто направте світловий промінь на відстані до 1 метра перед пилососом VR9300, і він буде прямувати за ним, очищуючи на своєму шляху ті ділянки на підлозі, на які ви вкажете.

  Швидке та ефективне очищення ширшої ділянки

  Щітка Widest Brush швидко та ефективно очищує широкі ділянки. Її ширина складає 311 мм, що приблизно на 107 мм більше, ніж у звичайних щіток шириною 204 мм, забезпечуючи таким чином ефективне очищення.

  Великі колеса для легкого подолання перешкод

  Вдосконалені колеса Easy Pass з легкістю долають більшість перешкод, таких як дверні прорізи, тому робот-пилосос буде продовжувати працювати під час вашої відсутності. Його корпус також піднято на 20 мм від підлоги, тому тепер набагато менше шансів, що він на чому-небудь застрягне.

  Створює карту приміщення для визначення оптимального шляху очищення

  Система Visionary Mapping Plus знаходить оптимальний шлях для очищення та веде ним пилосос. За допомогою високоефективних датчиків та бортової цифрової камери він створює карту будинку та обчислює найбільш ефективний шлях очищення.

  Керування за допомогою смартфона, перебуваючи далеко від дому

  Функція Wi-Fi Control дозволяє дистанційно керувати роботом-пилососом за допомогою додатку для смартфона. Простим дотиком ви можете запустити або зупинити робот-пилосос, а також встановити графік прибирання на той час, коли ви знаходитесь далеко від дому.

  Робот-пилосос Samsung VR20K9350WK/EV
  Кешбек 599 грн
  29 999 грн
  Кешбек 599 грн
  від 1 200 грн/міс