Робот-пилосос Samsung VR20M7070WD/EV

Код: 636982
Кешбек 419 грн
20 999 грн
Кешбек 419 грн
від 840 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Прибирання у важкодоступних місцях

  Потужність всмоктування нового робота-пилососа VR7000 у 20 разів більше потужності всмоктування попередніх моделей — тепер він легко впорається з забрудненнями на будь-яких поверхнях. Водночас він став набагато тоншим.

  Сканує простір і долає перешкоди

  Оновлена версія системи навігації FullView Sensor™ 2.0 дає змогу сканувати приміщення й розпізнавати будь-які, навіть дуже невеликі предмети обстави на великій площі. Крім того, датчик перевіряє стан кутів і виконує їхнє 3-кратне очищення від сміття, збільшуючи водночас потужність всмоктування на 10%

  Ретельне прибирання в кутах і уздовж стін

  Функція Edge Clean Master зі щіткою, розташованою на передній частині пилососа, дає змогу ефективніше очищати від пилу та сміття кути та плінтуси. Під час зіткнення пилососа зі стіною спеціальна лопатка падає вниз, збираючи пил і сміття.

  Самоочисна щітка

  Унікальна самоочисна щітка істотно менше забивається шерстю й волоссям. Це сміття збирається в центрі щітки, а потім вирушає до мішка.

  Оптимальна потужність для прибирання на різних поверхнях

  Інтелектуальна система керування потужністю визначає тип поверхні та встановлює оптимальну потужність всмоктування. Під час переміщення пилососа на килимове покриття або килимки потужність всмоктування автоматично збільшується, щоб ефективніше видалити застряглий у ворсі пил.

  Фільтр не засмічується

  Технологія CycloneForce дає змогу підтримувати потужність всмоктування на екстремально високому рівні впродовж тривалого часу. Ця технологія створює сильні відцентрові сили, що видаляють пил і забруднення з повітря й направляє їх до контейнера. Завдяки цьому фільтр залишається чистим і не забивається сміттям.

  Вкажіть точку, де потрібне прибирання

  Із системою Point Cleaning ви можете переміщати його будь-коли й будь-де. Пульт генерує напрямний промінь, який ви можете використовувати, щоб робот негайно очистив певні зони або особливо брудні ділянки. Просто направте промінь на відстань до 0.5 метра перед роботом, і він слідуватиме за променем і прибиратиме в міру просування.

  Швидко й ефективно видаляє пил на великій площі

  Широка щітка очищає поверхню підлоги на більшій площі швидше й ефективніше. Ширина щітки становить 290 мм, що на 42% більше ширини звичайних 204-мм щіток, завдяки чому очищається велика площа за менший час.

  Дистанційне керування

  Функція Wi-Fi Control* дає змогу дистанційно керувати пилососом через застосунок, встановлений на смартфоні**. Одним дотиком до екрана ви можете ввімкнути або вимкнути пилосос, запрограмувати час прибирання, перевірити історію прибирання приміщення під час вашої відсутності.

  Картографує приміщення і вибирає найоптимальніший маршрут

  Система Visionary Mapping Plus вибирає найоптимальніший маршрут прибирання приміщення. Оптичні датчики та цифрова камера створює мапу вашого будинку та розраховує оптимальний шлях прибирання.

  Робот-пилосос Samsung VR20M7070WD/EV
  Кешбек 419 грн
  20 999 грн
  Кешбек 419 грн
  від 840 грн/міс