Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner (White) mjvcmclnr

Код: 626379
Кешбек 179 грн
8 999 грн
Кешбек 179 грн
від 360 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

  • Рівень IQ «штучного інтелекту» гаджета дуже високий: робот аналізує свої переміщення і самостійно формує маршрут прибирання
  • Можливість налаштовувати час і дату початку прибирання – формувати «графік роботи» свого електронного помічника
  • Робот оснащений потужною системою очищення поверхні – тиск до 1800 Паскалей
  • Пульт дистанційного керування пристроєм з можливістю задавати зони прибирання
  • Акумулятор великої ємності забезпечує до 2.5 годин безперервної роботи Mi Robot Vacuum Cleaner
   
   

  «Я розумний» – робот думає, як людина

  Пристрій оснащенний системою різноманітних датчиків, що дозволяє йому здійснювати ефективне прибирання, не врізаючись у перешкоди на своєму шляху. При цьому гаджет дотримується фіксованої дистанції від стін приміщення, в якому знаходиться. Повний список датчиків Mi Robot Vacuum Cleaner:

  • Лазерний далекомір LDS
  • Датчик віддалення від стін
  • Датчик пилу
  • Датчик зіткнень
  • Ультразвуковий радар
  • Датчик великих частинок
  • Електронний компас
  • Гіроскоп
  • Акселерометр
  • Спідометр
  • Датчик падіння
  • Датчик швидкості обертання вентилятора
   

  Завдяки спеціальним алгоритмам SLAM, який використовується, в тому числі, на марсоходах NASA (США), робот-пилосос, у режимі реального часу, на підставі отриманих від системи датчиків даних, визначає своє місце розташування і, одночасно, становить карту кімнати, в якій здійснюється прибирання. Подібні процеси є справжнісінькою імітацією роботи людського мозку!

   

  Власний «робочий» маршрут

  «Родзинкою» скануючої системи Mi Robot Vacuum Cleaner є потужний лазерний далекомір (Laser Distance Sensor або LDS). Цей сенсор встановлений у спеціальній "вежі", що обертається на 360 градусів, розташованої на верхній стороні корпусу гаджета.

  Частота сканування LDS становить 1800 разів у секунду, що дозволяє системам робота вибудувати чітку траєкторію руху й скласти точну карту приміщення, по якому переміщується гаджет. Радіус дії далекоміра – 6 метрів. Похибка становить близько 2% (точність лазерного датчика далекоміра перевірена технологічною лабораторією). Швидкість обертання «вежі» – 5 секунд за оберт в 360 градусів.

  Отримані дані обробляються в режимі реального часу трьома високопродуктивними процесорами: 4-х ядерний процесор на чіпсеті ARM Alwinner, співпроцесор ARM Cortex від STMicroelectronics і процесор обробки зображень Texas Instruments LDS. Подібна технічна начинка дозволяє роботу-пилососу «не замислюватися» під час роботи, присвячуючи максимум свого часу ефективному прибиранню.

   
   

  Технологія SLAM

  SLAM (Simultaneous Localization And Mapping) – це алгоритм, за допомогою якого здійснюється одночасна навігація, і побудова карт місцевості в режимі реального часу. Технологія SLAM використовується в багатьох інноваційних розробках. Найвідомішими з них, звичайно ж, є марсоходи NASA (США) і різні проекти Google....

  Алгоритм працює на підставі аналізу даних, отриманих від датчика лазерного гіроскопа, даних одометра й даних акселерометра. Подібна висока точність дозволяє роботу-пилососу скласти детальну карту приміщення, в якому він має працювати.

   

  Ефективне прибирання

  Завдяки наявності високопродуктивного електронного «серця» і сучасної технології SLAM, істотно полегшено управління й досягнута висока ефективність застосування Mi Robot Vacuum Cleaner. Управління роботом здійснюється за допомогою спеціального додатку Mi Home, який взаємодіє, як з iOS, так і з Android-платформами.

  З його допомогою можна задати день і час прибирання, визначити зони, в межах яких буде переміщатися робот і багато іншого. Таким чином, повторне прибирання на вже очищеній гаджетом ділянці фактично виключається. Але ж, як відомо, ретельне прибирання, здійснюване чітко за заданим маршрутом – це запорука ефективного завершення поставленого роботу-пилососу завдання.

   
   

  Потужний двигун 

  Mi Robot Vacuum Cleaner оснащений на рідкість вдалим комплектом пристосувань і механізмів, єдина мета яких – максимально якісне прибирання. Саме тому робот отримав NIDEC – оригінальний двигун, що дозволяє досягти максимального потоку повітря 0.67м3/хв, і максимальний тиск близько 1800 Паскалей.


  Подібна міць, у сукупності зі спеціальною конструкцією чистячих валиків, дозволяє не тільки збирати пил і сміття з підлоги або килима, але й чистити важкодоступні ділянки, такі як, наприклад, міжплиточні шви.

   

  Видалення пилу з швів поміж плиткою

  Пройдіться босоніж, оцініть роботу Mi Robot Vacuum Cleaner – ви не відчуєте ні пилу, ні бруду під ногами! Крім того, не слід турбуватися, що робот залишить неприбраними ділянки поверхні біля стін вашої кімнати. Завдяки високочутливому датчику, гаджет, під час роботи, може гранично зближуватися зі стіною - максимально критичну відстань між ними складає всього 1 сантиметр.

   

  Дизайн і конструкція: стильно та надійно

  При створені Mi Robot Vacuum Cleaner була використана модульна структура з упором на мінімальну товщину корпуса робота – для того, щоб гаджет міг здійснювати прибирання не тільки на вільному просторі підлоги кімнати, але, і під ліжками, столами і т.д. У результаті, висота робота, одягненого в елегантний білий корпус, становить всього 9,6 сантиметрів, що відкриває широкі можливості для використання гаджета.

   
   

  Mi Robot Vacuum Cleanerне боїться випадкових зіткнень з перешкодами – його корпус виготовлений з ударостійкого ABS-пластика і має матову поверхню, що приховує подряпини. Крім літій-іонного акумулятора ємністю 5200 мАг, що забезпечує безперервну роботу пристрою до 2.5 годин, робот-пилосос має значний список захисних систем:

  • Корпус батареї з нержавіючої сталі
  • Захист від надмірного розряду батареї
  • Захист від перегріву
  • Захист від короткого замикання
  • Захист від високої напруги
   
   
   
  Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner (White) mjvcmclnr
  Кешбек 179 грн
  8 999 грн
  Кешбек 179 грн
  від 360 грн/міс