Акумуляторний пилосос Samsung VS60K6051KW/EV

Код: 636987
Кешбек 139 грн
6 999 грн
Кешбек 139 грн
від 280 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Дивовижна потужність, ретельне прибирання

  Пилосос має велику потужність всмоктування, у кілька рази більшу, ніж у звичайних моделей. Завдяки цьому пилосос ефективно збирає пил, сміття і волосся. Акумулятори підвищеної ємності дають змогу використовувати пилосос до 40 хвилин без підзаряджання. Ви легко зможете прибрати ваш будинок за цей час.

  Легке видалення заплутаного волосся

  Технологія EZClean дає змогу швидко та гігієнічно видаляти пил і сміття, включно з довгим волоссям, що потрапило в мішок або обертну щітку. Щоб очистити пилозбірник EZClean, досить потягнути за важіль і вилити вміст у сміттєвий кошик. А щітку EZClean можна швидко від'єднати для видалення забруднень.

  Виняткова рухливість і маневреність на поворотах

  Ергономічний дизайн дає змогу з легкістю переміщатися по квартирі та пилососити без зусиль. Щітка, що обертається на 180 градусів, легко та швидко огинає кути та перешкоди, а великі колеса забезпечують рівний м'який хід і не дають змоги пилососу перевертатися.

  Потужний акумулятор із простою заміною

  Потужний знімний літій-іонний акумулятор 18 Вт гарантує тривалий час автономної роботи. Водночас він мало важить і зовсім не обважнює пилосос. А в разі потреби акумулятор можна від'єднати буквально одним дотиком і встановити замість нього інший, не відриваючись від прибирання.

  Можна поставити вертикально в будь-якому місці

  Завдяки зручній конструкції пилосос стоїть сам по собі — його не потрібно ставити на підставку або притуляти до стіни. Якщо щось відверне вашу увагу або ви просто захочете ненадовго перерватися, можете залишити пилосос стояти в будь-якому місці. До того ж, його дуже легко зберігати.

  Зручні вбудовані аксесуари

  М'яка щітка для пилу та насадка для щілин вбудовані прямо в ручку пилососа, тому залишаються завжди під рукою й ніколи не губляться. Ви можете в будь-який момент вибрати найбільш відповідний інструмент для поточного завдання, не витрачаючи часу на пошук і приєднання потрібної насадки. Швидке прибирання нон-стоп стає реальністю!

  Надійний і легко миється

  Надійний фільтр-губка ефективно поглинає пил і легко миється вручну в теплій воді. Підтримувати максимальну потужність всмоктування дуже легко: досить просто прополоскати фільтр для очищення від забруднень. Пилососьте з постійною ефективністю!

  Компактність і зручність: легко використовувати, легко зберігати

  Завдяки компактній легкій конструкції пилососом дуже легко керувати, а для зберігання йому потрібно зовсім мало місця. Прилад важить усього 2.7 кг — з ним легко пересуватися по всьому будинку, а завдяки компактному корпусу він поміститься навіть у вузькому просторі для зберігання.

  Акумуляторний пилосос Samsung VS60K6051KW/EV
  Кешбек 139 грн
  6 999 грн
  Кешбек 139 грн
  від 280 грн/міс