Акумуляторний пилосос Samsung POWERstick PRO (VS80N8014KW/EV)

Код: 636986
Кешбек 289 грн
14 489 грн
Кешбек 289 грн
від 580 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Вертикальний бездротової пилосос POWERstick PRO

  Свобода руху. Потужність виконання.

  Потужність усмоктування до 150 Вт

  Відчуйте цю міць. Ротор цифрового інверторного мотора обертається швидше повітря у вирі торнадо, а аеродинамічна форма лопатей крильчатки мотора мінімізує опір повітря, що забезпечує високу потужність усмоктування. Конструкція насадки Brush максимально ефективно очищає килим, оскільки щетинки щітки глибоко проникають у ворс килима, видаляючи дрібні частки пилу.

  До 40 хвилин роботи (500 циклів заряджання/розряджання)

  Потужна літій-іонна 32,2 В батарея дає змогу працювати з пилососом до 40 хвилин навіть під час використання спеціальних засобів для насадок. Оновлена конструкція батареї витримує понад 500 циклів розряджання/заряджання за ощадження до 80% початкової ємності.

  Насадка Turbo action brush

  Видаляє забруднення та дрібний пил, що глибоко проникає в килим. Щітка Turbo action brush з мотором рівномірно розподіляє тиск на килим, забезпечуючи оптимальне всмоктування сміття. Водночас щетинки щітки глибоко проникають у килим і видаляють дрібні частки забруднень.

  Ергономічний дизайн металевого корпусу

  Тонкий металевий дизайн пилососа має чудовий вигляд і гармонійно поєднується з ергономічністю. Поєднання двох кольорів (сріблястий і коричневий) підкреслюють передову технологію Samsung, гармонійно вписується в інтер'єр будь-якого дому. Тонкий дизайн додатково посилює естетичний вигляд пилососа та прекрасно поєднується з максимальною зручністю у використанні.

  Акумуляторний пилосос Samsung POWERstick PRO (VS80N8014KW/EV)
  Кешбек 289 грн
  14 489 грн
  Кешбек 289 грн
  від 580 грн/міс