Ручний пилосос DEERMA Suction Vacuum Cleaner DX128C (White)

Код: 639531

Набридли шумні та громіздкі пилососи, з якими домашнє прибирання перетворюється на тягар? Вам підійде DEERMA Suction Vacuum Cleaner DX128C – ручний пилосос з HEPA-фільтром та пилозбірником ємністю 1,2 літра. При його створенні основний акцент був зроблений на легку вагу та компактні габарити.

Особливості:

  • Вага – 2 кілограми
  • Пилозбірник об'ємом 1200 мл
  • Сила всмоктування – 15000 Па
  • Безколекторний двигун
  • Рівень шуму – близько 75 Дб
  • HEPA-фільтр

Виняткова простота

DEERMA DX128C являє собою невеликий пристрій зі знімною ручкою для прибирання підлоги та набором насадок, що дозволяє складати та розкладати девайс за кілька рухів. Він набагато компактніше, легше та зручніше за своїх повнорозмірних побратимів, тому полегшить домашнє прибирання і не буде займати багато місця при зберіганні.

Потужний двигун

Попри свою витончену конструкцію, пилосос може похизуватися значними технічними характеристиками. Пристрій оснастили безколекторним двигуном потужністю 600 Вт. Він забезпечує всмоктування частинок сміття та пилу під тиском 15000 Па. Набір насадок дозволяє чистити будь-які підлогові покриття, стіни, одяг та інші поверхні.

Надійна фільтрація

Від системи фільтрації, яка використовується у пилососі, залежить якість повітря. DEERMA DX128C подбає про ваше здоров'я. У ньому передбачено HEPA-фільтр, який затримує навіть найдрібніші механічні частки, запобігаючи їх повторному потраплянню у повітря. Очищення фільтра, пилозбірника та щіток можна здійснювати під проточною водою.

Місткий пилозбірник

Пилосос отримав досить місткий для своїх габаритів пластиковий пилозбірник з об'ємом 1200 мл. Цього цілком достатньо для декількох прибирань звичайної квартири. Прозорий корпус пилозбірника дає можливість контролювати його заповненість та здійснювати своєчасне очищення, дозволяючи досягти максимальної ефективності.

Низький рівень шуму

Чим тихіше працює пилосос – тим комфортніше прибирання. Виробником цього пристрою заявлено рівень шуму близько 75 Дб, що можна порівняти з гучною розмовою або сміхом. Під час роботи DEERMA DX128C ви зможете вільно розмовляти, не пропустите телефонний або дверний дзвінок.

Продуманий у дрібницях

Кожен елемент DEERMA DX128C продуманий таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт у повсякденному використанні. Пилосос отримав мережевий кабель довжиною 5 метрів, щоб ви могли вільно пересуватися кімнатою. На корпусі пристрою передбачені гачки для збирання шнура по завершенню роботи. Вага 2 кілограми дозволяє вправлятися з прибиранням без особливих фізичних зусиль.

Ручний пилосос DEERMA Suction Vacuum Cleaner DX128C (White)