Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Біговел Real Baby (Green)

Код:626640
Біговел Real Baby (Green) фото
Біговел Real Baby (Green) фото
Біговел Real Baby (Green) фото
Біговел Real Baby (Green) фото
Біговел Real Baby (Green) фото
Біговел Real Baby (Green) фото
1 / 6
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Біговел Real Baby - це відмінний транспорт для прогулянок з дитиною. Він дозволяє маляті весело проводити час, розвиватися і дає необхідні фізичні навантаження. Ця модель може використовуватися як біговел або ж трансформуватися в самокат. З таким транспортом не тільки діти, а й батьки отримають можливість по-справжньому насолодитися прогулянкою на свіжому повітрі і відпочити з користю.

 

Особливості

  • Конструкція 2 в 1: біговел і самокат
  • Безпечний, екологічний і легкий матеріал
  • Кермо і складане сидіння регулюється за висотою
  • Нековзка підніжка самоката
  • Максимальна вага користувача до 35 кг
 

Що це таке?

Біговел - це велосипед без педалей. Він призначений для малюків, яким ще рано сідати за кермо справжнього велосипеда, але вже дуже хочеться. На цьому транспорті дитина розганяється за допомогою ніг, а потім підіймає їх та їде, утримуючи рівновагу. Оскільки це дуже простий транспорт, він підходить навіть для малюків від двох років.

 

Безперечна користь

Біговел - не тільки чудова розвага для малюків, а й корисний дитячий транспорт. Він прекрасно розвиває опорно-руховий апарат і дає достатнє навантаження на всі групи м'язів. При цьому, він не перенапружує дитину, яка сама може регулювати інтенсивність, швидкість, силу поштовху та інше. Головне, що цей транспорт вчить тримати рівновагу, тому з біговела дуже просто пересісти на звичайний двоколісний велосипед. На відміну від катання на звичайному велосипеді, малюк не буде боятися впасти, оскільки завжди зможе загальмувати, просто опустивши ноги на дорогу.

 

Екологічність та безпека

Біговел Real Baby виготовлений з ударостійкого композитного пластика. Це сучасний, безпечний і гігієнічний матеріал, який використовується у виробництві взуття, ортопедичних товарів і дитячих іграшок. До того ж, виробник ретельно стежить за тим, щоб всі комплектуючі відповідали найвищим вимогам якості та безпеки. Стильний і яскравий дизайн біговела порадує будь-яку дитину.