Гіроскутер Like.Bike Elite (Black&Blue)

Код: 602076
 • Кредит 0,01% до 25 платежів
 • Вітринний зразок
 • Останні в своєму роді за найкрутішими цінами
 • Діаметр коліс 15 дюймів
 • Вага пристрою 23,5 кг
 • Допустиме навантаження 120 кг
 • Максимальна швидкість До 20 км / г
 • Потужність мотора 2700 Вт
 • Запас ходу До 30 км

Гіроскутер Like.Bike Elite — революційні технології в повсякденному житті

Гіроскутер Like.Bike Elite — яскравий взірець новітнього електротранспорту. Гіроскутер — масштабний проект, який втілив в собі колосальний досвід його творців під час проектування, розробки, проектної документації, а також серійних тестів.

Синхронізація, дистанційне керування пристроєм за допомогою смартфона, а також прохідність й унікальна стійкість — тільки частина переліку переваг Like.Bike Elite.

Можливість пересуватися по будь-якій місцевості

Міцні позашляхові колеса Like.Bike Elite дозволять гіроскутеру пересуватися по будь-якій місцевості, навіть складного рельєфу. Транспорт долає ухили до 20 градусів.

Проїде там, куди іншому транспорту в'їзд заборонено

Like.Bike Elite має доступ до більшості місць, де можна ходити пішки. Гіроскутер проїде всюди, включаючи дороги й тротуари. А також коридори, кімнати й навіть ліфти. Like.Bike Elite відмінно підійде, щоб дістатися до місць, куди пішки йти занадто далеко, але дуже близько, щоб їхати автомобілем.

Повна інформація про пристрій на електронному дисплеї

Райдер в будь-який момент може отримати повну інформацію про Like.Bike Elite на електронному дисплеї. Ви можете дізнатися про поточну швидкість електротранспорту, його пробіг, заряд акумулятора, а також температуру пристрою. Також у вас є можливість резервного копіювання даних системи.

Пульт дистанційного керування

Основні кнопки пульту дистанційного керування це:

 • Кнопка інформації
 • Кнопка блокування
 • Кнопка обмеження швидкості
 • Живлення/очікування

Ви можете скористатися одним з різноманітних завдань пульту залежно від необхідності.

Безпека пересування та автобалансування

Базовий принцип роботи пристрою це принцип «динамічної стабільності». Простіше кажучи, гіроскутер ідеально збалансований. Like.Bike Elite може самостійно перебувати в стані балансу, визначаючи поведінку водія завдяки вбудованому гіроскопу.

Інформація обробляється потужним центральним мікропроцесором. А той у свою чергу контролює роботу двигуна під час стану спокою чи руху. Наявність у Like.Bike Elite 6 гіроскопів гарантує безпечну пересування.

Поєднання потужного двигуна та ємного акумулятора Like.Bike Elite

Двигун Like.Bike Elite 2700W дає змогу розвивати максимальну швидкість до 20 км/год. Акумулятор гіроскутера ємністю Li-Ion 8,1 А/год дає запас ходу на одному заряді до 30 км при максимальному навантаженні до 120 кг. Запас ходу пристрою також залежить від режиму їзди, рельєфу місцевості та інших факторів.

Компактний та легко розбирається

Гіроскутер легко розбирається й збирається. У розібраному стані він без зусиль поміститься в багажник автомобіля, залишаючи там ще достатньо місця для іншого спорядження. Like.Bike Elite — новий, безпечний, практичний й зручний транспорт, який доступний вже зараз.

 

5 переваг пристроїв Like.Bike

1. Гарантована якість.

Персональний транспорт Like.Bike виготовлений за замовленням компанії «Цитрус», найбільшим виробником персонального електротранспорту в світі. Група компаній партнерів володіє 400 ключовими індустріальними патентами. Компанія «Цитрус» - єдиний офіційний дилер в нашій країні.

2. Кращі комплектуючі на ринку. Процесор від Qualcomm, акумулятор Samsung, двигуни власного виробництва.

У персональному транспорті Like.Bike встановлено процесор від титулованого виробника Qualcomm, якість якого підтверджено співпрацею з усіма виробниками смартфонів. Довговічна батарея від корейського гіганта Samsung й двигуни власного виробництва роблять пристрої Like.Bike взірцем якості на ринку персонального транспорту.

3. Особиста безпека користувача.

Пам'ятайте! Купуючи неоригінальні пристрої, з сумнівною якістю збору й комплектуючих, ви піддаєте небезпеці своє здоров'я. Адже подібні пристрої можуть як спалахнути під час зарядки, так й припинити працювати в будь-який момент й скинути райдера на асфальт. А що якщо в цей час на пристрої буде Ваша дитина? Кращі комплектуючі й оригінальна батарея Samsung, встановлені в пристроях Like.Bike, повністю позбавляють своїх власників від подібних ризиків.

4. Офіційна гарантія на території України.

Гарантійне обслуговування поширюється на пристрої, куплені в авторизованих точках продажу мережі «Цитрус» й «E-ton». Термін дії гарантії на пристрої Like.Bike складає 12 місяців з дня придбання. Протягом цього терміну, при виникненні гарантійного випадку, ремонт буде проведений в рамках законодавства України.

Післягарантійний сервіс і підтримка.

Після завершення гарантійного терміну, ви можете продовжувати обслуговувати й ремонтувати персональний транспорт Like.Bike в нашому сервіс-центрі. Також наявність корпусних запчастин, дозволяє нашим спеціалізованим «Цитрус/Сервісам» виконувати не гарантійний ремонт пристроїв при механічних пошкодженнях корпусу. Ви можете задати питання в будь-якій з точок продажів неофіційних пристроїв «Що мені робити, якщо розіб'ється корпус пристрою?» й побачити здивування в очах продавців.

Завжди в наявності всі комплектуючі та запасні частини.

Склад запчастин, батарей й витратних матеріалів «Цитрус/Сервісу» дозволяє проводити ремонт й після гарантійне обслуговування в стислі терміни, в рамках встановленого законодавства України.

Інженери сервіс-центру, пройшли підготовку та стажування за програмою заводу виробника.

Наші інженери – єдині в Україні, хто пройшов подібне стажування.

5. Гарантія якості.

Представник компанії «Цитрус», перебуваючи на заводі, забезпечує додатковий QC (quality control) – контроль якості пристроїв Like.Bike, шляхом відбору тестових зразків виготовленої партії й ретельної перевірки їх повного функціоналу.

Гіроскутер Like.Bike Elite (Black&Blue)