Монопод Noosy Lipstick для смартфонів iOS/Android (White) BR14

Код: 604318
2 товари Білий
колір Білий
 • Білий
  499 грн
 • Рожевий
  499 грн
Кешбек 9 грн
1 099 грн
- 55 %
Ваша знижка 600 грн
1 099 грн
499 грн
Кешбек 9 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Noosy Lipstick - для зручності селфі

  Noosy Lipstick — зручний в використанні і негабаритний монопод для смартфонів, сумісний з iOS / Android. Монопод стане незамінним помічником, коли необхідно зберегти приємні і дорогі серцю моменти життя.

   

  Для любителів подорожувати наодинці

  Віддаєте перевагу уникати гучних компаній і тому подорожуєте наодинці? Тоді ви напевно стикались з ситуацією, коли хочеться сфотографувати себе на тлі красивого пейзажу або пам'ятки архітектури.

   

  Але людини, яка могла б зробити знімок, може не виявитись поблизу. Попросити перехожого зробити фото вам може перешкодити мовний бар'єр або просто сором'язливість. Цю проблему легко вирішує зручний, компактний і легкий монопод.

   

  Для прогулянок, вечірок і просто пам'ятних фото

  Для любителів робити фото під час прогулянок з дітьми, або романтичних побачень на двох, а також для веселих колективних фото, на яких мають бути присутні всі учасники походу або вечірки, відмінним рішенням стане зручний монопод.

   

  Палка для Селфі Noosy Lipstick віддалить смартфон на достатню відстань, щоб на фото вмістилось все, що вам потрібно. Довжина моноподу в розкладеному вигляді становить 625 мм.

   

  Переваги використання монопода

  Зручний девайс значно поліпшить якість ваших фотографій. З його допомогою можна підібрати найбільш вдалий ракурс і охопити велику площу, ніж при фотографуванні просто рукою.

   

  Якісні матеріали

  Матеріали, які були використані при створенні монопода - алюміній та полікарбонат, які відрізняються легкістю і дуже високою стійкістю до ударів. Полікарбонат характерний підвищеною стійкістю до хімічного та термічного впливу, а також має прекрасні ізоляційні властивості.

   

  Noosy Lipstick - простий у використанні, стильний і компактний. Монопод допоможе вам знайти найкраще положення для знімка та зробить ваші фото значно креативнішими.

  Монопод Noosy Lipstick для смартфонів iOS/Android (White) BR14
  Кешбек 9 грн
  1 099 грн
  - 55 %
  Ваша знижка 600 грн
  1 099 грн
  499 грн
  Кешбек 9 грн
  від 20 грн/міс