Монопод для смартфонів Noosy Seego (Rose Gold) BR19

Код: 627492
2 товари Рожеве золото
колір Рожеве золото
 • Рожеве золото
  99 грн
 • Чорний
  99 грн
Кешбек x2 1 грн
199 грн
- 50 %
Ваша знижка 100 грн
199 грн
99 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Noosy Seego - зручний в застосуванні і негабаритний монопод для смартфонів, який має сумісність з iOS / Android. Монопод стане незамінним помічником, коли є необхідність відобразити приємні і дорогі серцю моменти життя.
   

  Для любителів затишних подорожей

  Віддаєте перевагу уникати гучних компаній і тому подорожуєте в поодинці? Тоді ви напевно стикалися з ситуацією, коли хочеться сфотографувати себе на фонi красивого пейзажу або пам'ятки архітектури.


  Але людину, яка могла б зробити знімок, поблизу може не виявитися. Попросити перехожого зробити фото вам може перешкодити мовний бар'єр або просто сором'язливість. Цю проблему може легко вирішити зручний, компактний і легкий монопод.

   

  Для прогулянок, вечірок і просто пам'ятних фото

  Для любителів робити фото під час прогулянок з дітьми, або романтичних побачень на двох, а також для веселих колективних фото, на яких мають бути присутні всі учасники походу або вечірки, відмінним рішенням стане зручний монопод.

   

  Палка для селфі Noosy Seego віддалить смартфон на достатню відстань, щоб на фото помістилося все, що вам потрібно. Довжина монопода в розкладеному вигляді становить 71,8 см.

   

  Переваги використання монопода

  Зручний девайс значно поліпшить якість ваших фотографій. З його допомогою можна підібрати найбільш вдалий ракурс і охопити велику площу, ніж при фотографуванні просто рукою.

   

  Якісні матеріали

  Матеріали, які були використані при створенні монопода - алюміній і полікарбонат, які відрізняються легкістю і дуже високою стійкістю до ударів. Полікарбонат володіє підвищеною стійкістю до хімічного і термічного впливу, а також прекрасними ізоляційними властивостями.

   

  Noosy Seego — простий у використанні, стильний і компактний. Монопод допоможе вам знайти найкраще положення для знімка і значно поліпшить креативність ваших фото.

  Монопод для смартфонів Noosy Seego (Rose Gold) BR19
  Кешбек x2 1 грн
  199 грн
  - 50 %
  Ваша знижка 100 грн
  199 грн
  99 грн
  Кешбек 1 грн