Монопод для смартфонів Selfie Stick Xiaomi FBA4053CN (Black)

Код: 638705
2 товари Чорний
колір Чорний
 • Сірий
  599 грн
 • Чорний
  599 грн
Кешбек x2 11 грн
599 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Xiaomi Bracket Self-timer

  Монопод виконаний з алюмінію, завдяки чому він може витримувати значні навантаження при загальній своїй вазі 155 г. Кнопка керування сумісна з усіма пристроями, що підтримують Bluetooth 3.0. Монопод має Bluetooth-пульт дистанційного керування, який дозволяє робити знімки на відстані від смартфона. Крім того, встановивши монопод на тринозі та використовуючи пульт, Ви уникнете змазування знімка через тремтіння рук. Пульт вбудовується в особливу нішу на ручці монопода, що дозволяє використовувати його як окремий пульт керування при зйомках в положенні "штатив", так і керувати кнопкою зйомки при використанні монопода як селфі-палки.

  Легким рухом руки монопод перетворюється на штатив

  Ручка монопода здатна розділятися три "пелюстки", перетворюючи його на стійкий триногий штатив. Така конструкція дозволяє встановити смартфон на стіл чи будь-яку іншу рівну поверхню і проводити відеоконференції, зв'язуватися по скайпу, а також робити фотографії. Ніжки покриті нековзким на гладких поверхнях матеріалом.

  Надійність та комфорт

  Ручка монопода виконана з нековзкого матеріалу. Це дозволяє завжди надійно утримувати монопод в руці не боячись впустити його. Розсувна частина монопода зроблена з міцних алюмінієвих трубок, які забезпечують чудову міцність навіть при сильних перевантаженнях.

  Обертовий на 360° затиск

  Монопод Bracket Self-timer Black має обертовий на 360° затиск для смартфона, який дозволяє виставити потрібний кут нахилу для вирівнювання горизонту знімка. Ширина тримача регулюється в досить великому діапазоні від 56 до 89 мм. Завдяки цьому в моноподі може бути зафіксований навіть Mi MIX, що вирізняється дійсно серйозною діагоналлю екрана.

  Монопод для смартфонів Selfie Stick Xiaomi FBA4053CN (Black)
  Кешбек x2 11 грн
  599 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс