Монопод для екшн-камер Xiaomi Mi Action Camera Selfie Stick (Black)

Код: 640544
Кешбек x2 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Монопод Xiaomi Mi Action Camera Selfie Stick

  На додаток до своєї функціональної камери MiJia 4K Action Camera Xiaomi створили компактний ергономічний монопод, спеціально заточений під неї. Пристрій оригінальний, повністю відповідає вимогам камери. Монопод виконаний з алюмінію, завдяки чому він може витримувати значні навантаження при загальній своїй вазі 152 г. Монопод має Bluetooth-пульт дистанційного керування, який дозволяє робити знімки на відстані. Крім того, встановивши монопод на тринозі та використовуючи пульт, ви уникнете розмиття знімка через тремтіння рук. Пульт вбудовується в особливу нішу на ручці монопода, що дозволяє використовувати його як окремий пульт керування при зйомках в положенні "штатив", так і керуватии кнопкою зйомки при використанні монопода як селфі-палки.

  Легким рухом руки монопод перетворюється на штатив

  Ручка монопода здатна розділятися три "пелюстки", перетворюючи його на стійкий триногий штатив. Ніжки покриті нековзким на гладких поверхнях матеріалом.

  Надійність та комфорт

  Ручка монопода виконана нековзкого матеріалу. Це дозволяє завжди надійно утримувати монопод в руці не боячись впустити його. Розсувна частина монопода зроблена з міцних алюмінієвих трубок, які забезпечують чудову міцність навіть при сильних перевантаженнях.

  Монопод для екшн-камер Xiaomi Mi Action Camera Selfie Stick (Black)
  Кешбек x2 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс