Монопод-трипод для смартфонів Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod (Black) FBA4053CN

Код: 622903
2 товари Чорний
колір Чорний
 • Сірий
  499 грн
 • Чорний
  499 грн
Кешбек x2 9 грн
499 грн
Кешбек 9 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Призначений для кращих селфі

  Монопод для селфі Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick - пристрій створене іменитої фірмою виробником для тих, хто не звик упускати можливості. Тепер відобразити найважливіші моменти стало ще простіше. Разом з Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick робити селфі і групові фото неймовірно легко. Досить просто закріпити смартфон користувача в спеціальному тримачі, розташованому на моноподе. Що ж далі? Визначтеся з фоном і ракурсом, встаньте, розслабтеся, посміхніться врешті-решт і натисніть на кнопку на пульті дистанційного керування, який поставляється разом з селф-палицею.

  Для тих хто цінує кожен момент

  Монопод для селфі Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick дарує своєму власникові унікальну можливість насолоджуватися моментами не тільки тут і зараз, але і зберігати їх в пам'яті. Не відмовляйте собі в задоволенні зробити фото, тепер спогади залишаться з вами на багато років.

  Автономний пульт дистанційного керування

  Зовсім не важливо, яка погода на вулиці. Разом з моноподи для селфі Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick немає необхідності морозити руки, підбираючи ракурс. Адже в комплекті з пристроєм поставляється унікальний пульт дистанційного керування, який функціонує на основі сучасної технології Bluetooth 3.0

  Обертання на 360 градусів

  Монопод для селфі Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick зробить ваші фотокартки по-справжньому ідеальними. Пристрій можна без особливих зусиль обертати на 360 градусів, не побоюючись за збереження свого смартфона. Це стає можливим, завдяки надійній системі кріплення. Для зручності користувача ручка монопода має гумове покриття, яке дозволяє мінімізувати ймовірність висковзуванню пристрою з рук, а відповідно уникнути пошкодження смартфона.

  Монопод-трипод для смартфонів Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod (Black) FBA4053CN
  Кешбек x2 9 грн
  499 грн
  Кешбек 9 грн
  від 20 грн/міс