Монопод Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod 100cm (Gold) KMS7L

Код: 612727
Кешбек 21 грн
1 099 грн
Кешбек 21 грн
від 44 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Для любителів активного відпочинку
  • Надійна фіксація вашого смартфону
  • Довжина 100 см
  • Пульт дистанційного керування
  • Якісні матеріали
  • Легкість та ергономічність
   

  Навіщо та кому потрібен монопод?

  Для тих, хто знаходиться в пошуках нових ракурсів і способів робити фотографії, найкращою підмогою буде спеціальний пристрій — монопод. Цей девайс полегшує процес зйомки, роблячи його комфортнішим і простішим.


  Монопод забезпечить надійну фіксацію смартфону. З ним ви можете робити селфі як особисті, так і великої компанії друзів, знімати з вікна автомобіля на ходу і «ловити» цікаві моменти з життя тварин.


  Монопод надає більш широкі можливості для абсолютно різного креативу при створенні фото. Пристрій допоможе вам зберегти найяскравіші моменти вашого життя.

  Докладний опис

  Momax Selfie Hero L Bluetooth Selfie Pod 100cm KMS7P — універсальний монопод для смартфонів у вигляді телескопічної трубки. Для того, щоб скористатися функціями монопода, необхідно зафіксувати в ньому смартфон за допомогою надійного кріплення, яке знаходиться на верхньому сегменті девайсу. Синхронізація між моноподом та мобільним пристроєм здійснюється через Bluetooth. Так само можна зняти знімне кріплення для використання монопода з фотоапаратами та екшн-камерами.

  Конструкція селфістіка - висувна. Монопод здатний подовжуватися на відстань до 100 см. Кнопка затвору розташована на зручному пульті ДК. Аксесуар зроблений з якісного алюмінію з м'якою поліуретановою ручкою. Завдяки його телескопічній формі, монопод компактно складається, займає небагато місця та може поміститися навіть в невелику сумку.

  Монопод для смартфонів Momax Selfie Hero L Bluetooth Selfie Pod 100cm KMS7P якнайкраще підійде для подорожей красивими місцями, походів чи вечірок з друзями. З цим девайсом ви можете дуже зручно робити неповторні селфі з найбільш нестандартних ракурсів.

  Монопод Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod 100cm (Gold) KMS7L
  Кешбек 21 грн
  1 099 грн
  Кешбек 21 грн
  від 44 грн/міс