Монопод Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod 150cm (Gold) KMS8L

Код: 612728
Кешбек 22 грн
1 149 грн
Кешбек 22 грн
від 46 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Для любителів активного відпочинку
  • Надійна фіксація вашого смартфону
  • Довжина 150 см
  • Пульт дистанційного керування
  • Якісні матеріали
  • Легкість та ергономічність
   

  Навіщо і кому потрібен монопод?

  Для тих, хто знаходиться в пошуках нових ракурсів і способів робити фотографії, найкращим ріенням буде спеціальний пристрій - монопод. Цей девайс полегшує процес зйомки, роблячи його комфортнішим та простішим.

   

  Монопод забезпечить надійну фіксацію смартфона. З ним ви можете робити як особисті селфі, так і великої компанії друзів, знімати з вікна автомобілю на ходу і «підловлювати» цікаві моменти з життя тварин.

   

  Монопод надає більш широкі можливості для самого різного креативу при створенні фото. Пристрій допоможе вам зберегти найяскравіші моменти вашого життя.

  Детальний опис

  Momax Selfie Hero XL Bluetooth Selfie Pod 150cm KMS8L  - універсальний монопод для смартфонів у вигляді телескопічної трубки. Для того, щоб скористатись функціями монопода, необхідно зафіксувати в ньому смартфон за допомогою надійного кріплення, яке знаходиться у верхньому сегменті девайса. Синхронізація між моноподом та мобільним пристроєм здійснюється через Bluetooth. Також можна зняти кріплення для використання монопода з фотоапаратами та екшен-камерами.

  Конструкція селфі стік - висувна. Монопод здатний подовжуватись на відстань до 150 см. Кнопка затвору розташована на зручному пульті ДК. Аксесуар зроблений з якісного алюмінію з м'якою поліуретанової ручкою. Завдяки його телескопічній формі, монопод компактно складається, займає небагато місця і може поміститися навіть в невелику сумку.

  Монопод для смартфонів Momax Selfie Hero XL Bluetooth Selfie Pod 150cm KMS8L якнайкраще підійде для подорожей гарними місцями, походів чи вечірок з друзями. З даним девайсом ви можете з комфортом робити неповторні селфі з самих нестандартних ракурсів.

  Монопод Momax Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod 150cm (Gold) KMS8L
  Кешбек 22 грн
  1 149 грн
  Кешбек 22 грн
  від 46 грн/міс