Бейсболка Doom Logo (Black) SB601706DOO

Код: 635834
Кешбек 15 грн
799 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Любиш виділятися та віддаєш перевагу неординарності? Забий на умовності й покажи свою справжню натуру. Креативні аксесуари з героями улюблених ігор, мультфільмів або фантастичних всесвітів допоможуть виділитися з натовпу та відчути себе частиною цілого руху. А ще вони дозволять легко знайти тих, хто розділяє твої інтереси, забезпечивши таким чином безліч годин за обговоренням чергового повороту сюжету або нового лиходія. Геть сірість та одноманітність – зроби кожен свій день яскравіше.

  Краща амуніція для справжнього фана

  Бейсболка – це не просто зручний та практичний аксесуар, а й стильна деталь іміджу, яка завжди буде у тренді. Особливо якщо на ній лого культового шутера DOOM. Таку бейсболку можна сміливо поєднувати практично з будь-яким стилем і створювати модні луки на кожен день. Виводь своє почуття стилю на новий рівень та використовуй цей аксесуар для створення дійсно вбивчого образу.

  DOOM. Покришити всіх та вижити

  DOOM – це мегапопулярна у 90-х гра, в якій герою випала нелегка місія з порятунку всього людства від злісних демонів з іншого Всесвіту. Завдяки великій кількості монстрів, страшенно замороченим та складним для проходження рівням, а також іншим фішкам, вона стала практично культовою. Адже у ній є все для успіху: демони, гармати, підступні пастки і, звичайно ж, бензопила!

  Бейсболка Doom Logo (Black) SB601706DOO
  Кешбек 15 грн
  799 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс