Гаманець PlayStation Controller (Gray) MW128824SNY

Код: 635678
Кешбек 16 грн
849 грн
Кешбек 16 грн
від 34 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Любиш виділятися та віддаєш перевагу неординарності? Забий на умовності й покажи свою справжню натуру. Креативні аксесуари з героями улюблених ігор, мультфільмів або фантастичних всесвітів допоможуть виділитися з натовпу та відчути себе частиною цілого руху. А ще вони дозволять легко знайти тих, хто поділяє твої інтереси, забезпечивши таким чином безліч годин за обговоренням чергового повороту сюжету або нового лиходія. Геть сірість та одноманітність – зроби кожен свій день яскравіше.

   

  Вся суть в аксесуарах

  Іноді дрібниці можуть докорінно змінити весь образ або просто стати стильним акцентом, що визначає його напрям. Гаманець із зображенням культової приставки PlayStation або її елементів – це кращий аксесуар для справжніх геймерів. Він доповнить будь-який лук та буде виглядати дуже стильно і сучасно.

  PlayStation – цілий світ, повний фантастичних пригод та екшену

  PlayStation – це найвідоміша ігрова консоль у світі. Від дня появи на ринку у 1994 році, вона стала незмінним атрибутом та найбажанішою річчю для будь-якого геймера. Під неї вийшла величезна кількість ігор, у тому числі Mortal Kombat, Metal Gear Solid, FIFA, Silent Hill та багато інших. Вдосконалюючись та розвиваючись, PlayStation задавала тон розвитку всієї ігрової індустрії. І з кожним новим поколінням приставка ставала дедалі досконалішою, що допомогло їй завоювати гарячу любов геймерів і мільйони вірних шанувальників.

  Гаманець PlayStation Controller (Gray) MW128824SNY
  Кешбек 16 грн
  849 грн
  Кешбек 16 грн
  від 34 грн/міс