Футболка God Of War Ohm Sign With Rune Engraving L (Black) TS740268GDW-L

Код: 635870
Модель L
Кешбек 17 грн
899 грн
Кешбек 17 грн
від 36 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Любиш виділятися та віддаєш перевагу неординарності? Забий на умовності й покажи свою справжню натуру. Креативні аксесуари з героями улюблених ігор, мультфільмів або фантастичних всесвітів допоможуть виділитися з натовпу та відчути себе частиною цілого руху. А ще вони дозволять легко знайти тих, хто розділяє твої інтереси, забезпечивши таким чином безліч годин за обговоренням чергового повороту сюжету або нового лиходія. Геть сірість та одноманітність – зроби кожен свій день яскравіше.

   

  Покажи всім свого внутрішнього воїна

  Футболка може бути не лише повсякденною частиною твого іміджу, а і його головною деталлю. Тим більше, якщо на ній зображено стильний принт з геройської God Of War. Якщо у твоїй душі не вичерпується тяга до пригод, танець вірних клинків як і раніше розганяє кров, а любов до свободи понад усе, покажи це всім навколо.

  God Of War. Пригода довжиною у життя

  God Of War – серія ігор, присвячених могутньому спартанському воєначальнику Кратосу. Головний герой цього пригодницького слешеру, долаючи численні небезпеки та пастки, бореться за свою свободу з богами та міфологічними чудовиськами Стародавньої Греції, а в останній версії й Скандинавії. Гра давно бентежить мізки та серця всіх любителів пригод та не втрачає своєї актуальності й до цього дня, отримуючи все нові й нові частини та шанувальників.

  Футболка God Of War Ohm Sign With Rune Engraving L (Black) TS740268GDW-L
  Кешбек 17 грн
  899 грн
  Кешбек 17 грн
  від 36 грн/міс