Футболка PlayStation Buttons Artwork M (Black) TS240003SNY-M

Код: 635681
Модель M
модель M
Кешбек 17 грн
899 грн
Кешбек 17 грн
від 36 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Любиш виділятися та віддаєш перевагу неординарності? Забий на умовності й покажи свою справжню натуру. Креативні аксесуари з героями улюблених ігор, мультфільмів або фантастичних всесвітів допоможуть виділитися з натовпу та відчути себе частиною цілого руху. А ще вони дозволять легко знайти тих, хто поділяє твої інтереси, забезпечивши таким чином безліч годин за обговоренням чергового повороту сюжету або нового лиходія. Геть сірість та одноманітність – зроби кожен свій день яскравіше.

   

  Коли зовнішність відображає саму суть

  Футболка з лого однієї з найпопулярніших ігрових консолей PlayStation – це стильне доповнення до повсякденного образу будь-якого справжнього геймера та шанувальника цієї приставки. Якщо ти провів не одну годину за спробою зробити неймовірне комбо у Mortal Kombat або у боротьбі проти зграй зомбі у Resident Evil, сміливо одягай свою футболку та покажи всім, що і у реальному світі ти теж крутий.

  PlayStation – цілий світ, повний фантастичних пригод та екшену

  PlayStation – це найвідоміша ігрова консоль у світі. Від дня появи на ринку у 1994 році, вона стала незмінним атрибутом та найбажанішою річчю для будь-якого геймера. Під неї вийшла величезна кількість ігор, у тому числі Mortal Kombat, Metal Gear Solid, FIFA, Silent Hill та багато інших. Вдосконалюючись та розвиваючись, PlayStation задавала тон розвитку всієї ігрової індустрії. І з кожним новим поколінням приставка ставала дедалі досконалішою, що допомогло їй завоювати гарячу любов геймерів і мільйони вірних шанувальників.

  Футболка PlayStation Buttons Artwork M (Black) TS240003SNY-M
  Кешбек 17 грн
  899 грн
  Кешбек 17 грн
  від 36 грн/міс