Худі StarWars Retro Stormtrooper L (Black) HD603402STW-L

Код: 635884
Модель L
Кешбек 35 грн
1 799 грн
Кешбек 35 грн
від 72 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Любиш виділятися та віддаєш перевагу неординарності? Забий на умовності й покажи свою справжню натуру. Креативні аксесуари з героями улюблених ігор, мультфільмів або фантастичних всесвітів допоможуть виділитися з натовпу та відчути себе частиною цілого руху. А ще вони дозволять легко знайти тих, хто поділяє твої інтереси, забезпечивши таким чином безліч годин за обговоренням чергового повороту сюжету або нового лиходія. Геть сірість та одноманітність – зроби кожен свій день яскравіше.

  Для справжніх джедаїв

  Якщо Люк Скайвокер та Дарт Вейдер для тебе не просто імена, якщо ти не лише знаєш, як виглядає R2D2, а й розумієш, що говорить Чубакка, ти дійсно можеш вважати себе справжнім адептом Star Wars. У такому випадку худі худі у стилістиці культової фантастичної саги просто має бути у твоєму арсеналі. Вона підійде як зовсім юним падаванам, так і вже досвідченим джедаям. Прийшов час обрати свою сторону сили, ну або просто обрати стильне вбрання, яке стане у нагоді для дружньої тусовки або порятунку Галактики.

  Star Wars – культова сага на всі часи

  Star Wars – одна з найвідоміших та дійсно епохальних фантастичних епопей в історії кіно. На фільмах, серіалах та мультиках, що оповідають про героїчні пригоди Люка Скайуокера, Хана Соло та інших персонажів виросло не одне покоління фанатів. Одвічна боротьба добра зі злом, лазерні гармати, космічні кораблі і роботи, неймовірні інопланетні раси та надздібності – у цій далекій-далекій Галактиці є все. Тому ось уже понад 40 років Star Wars не втрачає своєї актуальності і поповнює свою армію шанувальників все новими й новими фанами.

  Худі StarWars Retro Stormtrooper L (Black) HD603402STW-L
  Кешбек 35 грн
  1 799 грн
  Кешбек 35 грн
  від 72 грн/міс