Шапка Marvel Racoon Kawaii (Multicolor) KC252034MVL

Код: 635802
Кешбек 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Любиш виділятися та віддаєш перевагу неординарності? Забий на умовності й покажи свою справжню натуру. Креативні аксесуари з героями улюблених ігор, мультфільмів або фантастичних всесвітів допоможуть виділитися з натовпу та відчути себе частиною цілого руху. А ще вони дозволять легко знайти тих, хто розділяє твої інтереси, забезпечивши таким чином безліч годин за обговоренням чергового повороту сюжету або нового лиходія. Геть сірість та одноманітність – зроби кожен свій день яскравіше.

   

  Не приховуй свою геройську суть

  Забавна шапка з логотипом або героями Marvel одразу видадуть справжнього послідовника цього фантастичного всесвіту. До того ж, це не просто частина гардеробу, а й деталь повсякденного костюму істинного супергероя. Додай у своє повсякденне життя трохи відчайдушності та сміливо вирушай творити добро наліво і направо у стилі Капітана Америка.

  Безмежний всесвіт Marvel

  Marvel – це не просто найвідоміша студія, яка випускає культові комікси та кращі фантастичні блокбастери, це цілий Всесвіт повний супергероїв та мегалиходіїв. Його світ настільки великий, що практично кожен зможе знайти у ньому близького за духом персонажа. Саме тому мільйони прихильників по всьому світу з хвилюванням чекають кожного нового фільму або релізу гри від Marvel.

  Шапка Marvel Racoon Kawaii (Multicolor) KC252034MVL
  Кешбек 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс