Смарт-годинник Huawei Watch GT Sport (Black)

Код: 635565
Кешбек 99 грн
6 999 грн
- 29 %
Ваша знижка 2 000 грн
6 999 грн
4 999 грн
Кешбек 99 грн
від 200 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Легкі. Стильні. Міцні.

  Завдяки керамічному безелю, корпусу з нержавіючої сталі і алмазоподібному покриттю (технологія DLC) годинник стійкий до пошкоджень. Кольоровий AMOLED екран з діагоналлю 1.39 дюйма, товщиною 10.6 мм і роздільною здатністю 454 × 454 точно і яскраво передає зображення.

   

  2 тижні роботи без підзарядки*. Подорожуйте без обмежень

  Завдяки новому подвійному процесору смарт-годинник HUAWEI WATCH GT працюють 2 тижні без підзарядки * і не відстають від вас, що б ви не робили.

  Моніторинг пульсу в режимі реального часу

  Технологія моніторингу пульсу HUAWEI TruSeen ™ 3.0 забезпечує точне і ефективне вимірювання пульсу в режимі реального часу за допомогою спеціальних датчиків і самонавчального алгоритму на базі штучного інтелекту.

   
   

  Позиціонування за допомогою трьох навігаційних систем

  Ваше місце розташування визначається точно і швидко за допомогою трьох навігаційних систем (GPS + ГЛОНАСС + Galileo) по всьому світу.

   
   

  Науковий підхід до тренувань

  Залишайтеся у формі зі смарт-годинами HUAWEI WATCH GT. Переглядайте в режимі реального часу рекомендації для бігових тренувань будь-якого рівня - від початкового до просунутого - і дані про кількість рухів за момент часу.

   
   

  Завжди напоготові

  Смарт-годинник HUAWEI WATCH GT надають безліч можливостей, дозволяючи вибрати з великого розмаїття режимів для тренувань в приміщенні і на відкритому повітрі.

   
   

  Чемпіон з плавання

  Смарт-годинник HUAWEI WATCH GT мають водонепроникність до 50 м і автоматично зчитують показник SWOLF * по завершенні тренування.

   
   

  Розумний моніторинг сну

  Створена у співпраці з Центром вивчення динамічних біомаркерів Гарвардської медичної школи програма моніторингу сну Huawei TruSleep ™ 2.0 може розпізнавати фази сну, виявляти найпоширеніші порушення і давати більше 200 рекомендацій для підвищення якості сну.

   
   

  Повідомлення протягом усього дня

  Смарт-годинник забезпечений функціями підрахунку кроків, обліку часу без руху і моніторингу інтенсивних тренувань. З смарт-годинником ви не пропустите важливі нагадування і повідомлення виклики і будильник.

       * Час роботи батареї залежить від характеру використання пристрою. * Шкіряний ремінець не підходить для плавання. * SWOLF - кількість помахів руками на дистанцію за певний проміжок часу.
  Смарт-годинник Huawei Watch GT Sport (Black)
  Кешбек 99 грн
  6 999 грн
  - 29 %
  Ваша знижка 2 000 грн
  6 999 грн
  4 999 грн
  Кешбек 99 грн
  від 200 грн/міс