Смарт-годинник KIDS GO EW100S (Black)

Код: 632620

Смарт годинник KIDS GO – це дуже корисний та функціональний гаджет, який дозволить завжди знати про те, де знаходиться ваша дитина, і чи все з нею гаразд. Він оснащений GPS трекером, тривожною кнопкою SOS, датчиком падіння та широким набором різних сенсорів, що забезпечує повний та всебічний контроль без особливих зусиль. Такий смарт-годинник чудово підійде для дітей, підлітків, а також літніх людей, які потребують особливої турботи.

Особливості:

  • Позиціювання у реальному часі (GPS+LBS+WIFI)
  • Вимірювання серцевого ритму
  • Нагадування про прийом ліків
  • Тривожна кнопка SOS
  • Режими підрахунку кроків та кількості вправ, монітор сну
  • Вхідні/вихідні телефонні виклики
  • Сповіщення при виході за межі допустимої зони
  • Захист від вологи та пилу класу IP67
  • Проста зарядка

Зручне керування і жодних пропущених дзвінків

Смарт-годинник – це чудова альтернатива телефону. На відміну від останнього, він завжди знаходиться на руці, його складніше втратити або залишити де-небудь, а тому його власник постійно буде на зв'язку. При цьому, все керування годинником KIDS GO здійснюється з батьківського смартфона через додаток для Android або iOS. Таким чином, дитина не зможе змінити налаштування або підробити дані.

Повний контроль переміщень

Вбудований GPS-трекер дозволяє батькам завжди знати про те, де зараз знаходиться дитина, переглядати історію переміщень, а також встановлювати певну зону для прогулянок, наприклад, у межах двору. Якщо дитина виходить за її межі, на батьківський смартфон надійде певний сигнал. Подібне сповіщення прийде і в разі, якщо дитина зніме годинник з руки.

 

Постійний моніторинг здоров'я

KIDS GO EW100S – це простий спосіб стежити за станом здоров'я власника годинника, дитина це чи літня людина. Він оснащений монітором серцевого ритму, датчиком падіння (з подальшим дзвінком на запрограмовані номери) та автоматично нагадує про прийом ліків. Все це допоможе дотримуватися режиму тим, хто проходить курс лікування або має потребу в ньому постійно.

 

Оповіщення SOS для екстрених випадків

Смарт-годинник має спеціальну кнопку SOS. При її натисканні годинник автоматично робить виклик на заздалегідь встановлені номери, що буде корисно, якщо дитина загубиться у натовпі або потрапить в іншу скрутну ситуацію. Крім того, у додаток на батьківському смартфоні також надходить повідомлення про екстрений виклик.

Знайте про все

З годинником KIDS GO EW100S батьки можуть не тільки відстежувати місце розташування дитини, але також моніторити обстановку навколо. У такому випадку з годинника на батьківський телефон надходить прихований дзвінок, в ході якого вони можуть почути у реальному часі, що відбувається поруч.

 

Комфорт та користь

Годинник KIDS GO EW100S вирізняється стильним дизайном та багатим функціоналом. Він дає дитині можливість будь-якої миті зателефонувати батькам або надіслати голосове повідомлення, подивитися час або погоду. Функція будильника знадобиться, щоб не проспати до школи, а кольоровий сенсорний екран IPStouch, м'який силіконовий ремінець та захищений від вологи корпус роблять його надійним та комфортним у використанні.

 

Магнітна зарядка

Ще одним плюсом розумного дитячого годинника KIDS GO EW100S є максимально проста та зручна зарядка. У ньому використовується сучасна технологія магнітної зарядки. Тому, щоб поповнити запас енергії його потрібно просто покласти на док-станцію і процес почнеться автоматично.

Смарт-годинник KIDS GO EW100S (Black)