Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch Active (Green) SM-R500NZGASEK

Код: 640580
4 товари Green
колір Green
 • Black
  6 999 грн
 • Gold
  6 999 грн
 • Green
  6 999 грн
 • Silver
  6 999 грн
Кешбек 139 грн
6 999 грн
Кешбек 139 грн
від 280 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Galaxy Watch Active – це смарт-годинник, який відстежує вашу активність, стежить за станом здоров'я і дає вам поради, щоб ви завжди могли залишатися у формі.

   
   

  Стиль, який доповнює вас

  Galaxy Watch Active поєднує у собі сучасний дизайн, легкість та зручність, щоб залишатися з вами і під час занять спортом, і у повсякденному житті. А кілька кольорів ремінців дозволяють годиннику легко вписатися у ваш образ і стати його оригінальною деталлю.

   
   

  Краса у простоті

  У кожного свій підхід до активності. Ось чому Galaxy Watch Active дає можливість користувачу самому налаштувати зовнішній вигляд циферблата. Якою б не була ваша мета, у Watch Active є дизайн, який буде відповідати їй.

  Досягайте більшого

  За допомогою спеціальних датчиків руху та вбудованого GPS Galaxy Watch Active може автоматично відстежувати до семи типів активності*. Крім того, він витримує тиск води у 5 атмосфер, що дозволяє використовувати годинник де завгодно. Також у смарт-годинника є функція «Щоденна активність», яка налаштована на те, щоб мотивувати вас на досягнення нових цілей. Вона дозволяє контролювати фізичні навантаження і менше часу проводити сидячи.

   

  Тримайте стрес під контролем

  Вбудований монітор серцевого ритму дозволяє стежити за станом здоров'я, а при виявленні аномальних показників, смарт-годинник буде надсилати миттєві сповіщення. Крім того, девайс може визначити рівень стресу та порадити вам пройти сеанс дихальної гімнастики, щоб відновити емоційну рівновагу.

  Комплексний моніторинг

  Синхронізуйте Galaxy Watch Active з додатком Samsung Health, щоб відстежувати всі основні показники. Переглядайте зведені дані про стан здоров'я на одному екрані і отримуйте доступ до десятків інструментів, які дозволять вам керувати не лише своєю формою, а й самопочуттям.

   

  Залишайтеся на зв'язку на своїх умовах

  Будьте на зв'язку, вдень або вночі. Galaxy Watch Active дозволяють надсилати швидкі відповіді у вигляді тексту або смайликів, коли ваш телефон заряджається або знаходиться поза досяжністю.

   

  Правильний баланс

  Здоровий сон – запорука бадьорості та гарного самопочуття. Galaxy Watch Active вміє відстежувати чотири стадії сну і надає докладний звіт. Це дає вам необхідну інформацію й дозволяє налагодити повноцінний нічний відпочинок.

  Активний разом з вами

  Galaxy Watch Active здатний відстежувати ваші показники понад 45 годин без підзарядки*. Крім того, він оснащений інноваційною функцією «Wireless Power Share», яка допомагає годиннику бути готовим до роботи у найкоротші терміни.

   

  Особистий тренер на вашому зап'ясті

  Galaxy Watch Active відкриває перед вами цілий світ можливостей. Він підтримує безліч фітнес та інших корисних додатків, які допоможуть організувати ваш день і правильно скласти програму тренувань.

  Зосереджений на вас

  Смарт-годинник Watch Active підлаштовується під власника. Інтерфейс One UI зводить до мінімуму зайві дії й фокусується виключно на те, що вам потрібно.

      * Фактичний час автономної роботи залежить від навколишнього середовища, використовуваних функцій і додатків, частоти дзвінків, повідомлень та багатьох інших факторів.
  Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch Active (Green) SM-R500NZGASEK
  Кешбек 139 грн
  6 999 грн
  Кешбек 139 грн
  від 280 грн/міс