Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Ваги Beurer BG 21

Код:623643
Ваги Beurer BG 21 фото
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Характеристики

Максимальне навантаження
180 кг
Синхронізація з пристроями
Ні
Вбудована пам'ять
10 користувачів
Габарити

Ваги Beurer BG 21

Ваги Beurer BG 21 ідеальний вибір для тих, хто веде активний спосіб життя, стежить за здоров'ям і хоче контролювати стан свого тіла. Вони дозволяють провести аналіз фізичного стану організму, щоб ви могли грамотно розробити програму харчування і тренувань. Точні та надійні, як і вся німецька техніка, ці ваги створені, щоб допомагати вам бути здоровими і щасливими.

 
 

Максимальна функціональність в одному приладі

Ваги Beurer BG21 зроблені із металу та загартованого скла з нанесеним на нього оригінальним графічним візерунком. Окрім маси тіла вони дозволяють вимірювати вміст води в організмі, відсоткове співвідношення жирової, м'язової і кісткової тканини, розраховувати індекс маси тіла. До того ж, пристрій запам'ятовує дані 10 осіб, а значить користуватися вагами з комфортом зможуть всі члени сім'ї.

 

Принцип роботи

Діагностичні ваги Beurer працюють за принципом аналізу біоелектричного опору. При цьому визначення процентного вмісту жиру, води і кісткової маси в організмі відбувається за декілька секунд абсолютно невідчутним та безпечним способом. Достатньо ввести до налаштувань стать, вік, зріст, ступінь фізичної активності і встати на платформу босоніж — все інше ваги розрахують самі. Завдяки отриманим даним ви зможете самостійно регулювати раціон і фізичні навантаження, щоб домогтися максимального ефекту.

 

Контроль обміну речовин

Однією з найбільш корисних функцій цих діагностичних ваг є розрахунок рівнів основного та активного метаболізму. Ці показники говорять про те, скільки енергії потрібно організму у повному спокої та в активному стані. Таким чином, вони важливі для планування дієти і графіка тренувань.Простота в роботі

Для увімкнення ваг необхідно легко натиснути на платформу ногою, дочекатися появи на дисплеї напису "0.0" і можна починати зважування. Місткий LCD-дисплей з двома стрічками на екрані продемонструє вам усі результати вимірювань одночасно. Вимикаються ваги також легко — просто зійдіть із платформи, а пристрій вимкнеться самостійно протягом декількох секунд. До тих пір результат вимірювань залишатиметься на дисплеї.

 
 

Особливості:

  • Функції розрахунку індексу маси тіла, швидкості активного та основного обміну речовин
  • Великий дворядовий LCD-дисплей
  • 10 осередків пам'яті для різних користувачів
  • Максимальна вага 180 кг
  • Технологія вмикання за допомогою легкого натискання на платформу
  • Автоматичне вимикання