Ваги QardioBase 2 Black

Код: 619538
2 товари Black
колір Black
 • Black
  4 699 грн
 • White
  4 699 грн
Кешбек 93 грн
4 699 грн
Кешбек 93 грн
від 188 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ваги QardioBase 2 – це оновлена ​​версія розумних ваг QardioBase. QardioBase 2 відстежують вагу, індекс маси тіла, відсоток жиру, води і м'язів в організмі, а також кісткову масу. Друга версія ваг отримала оновлений дизайн: платформа стала ширшою, дисплей — яскравішим та більшим. Окрім того, батарейки AA замінилися на акумуляторну літій-іонну батарею, яка працює рік на одному заряді.


  Пристрій має власний мобільний додаток для iPhone, в якому всі отримані дані зберігаються у вигляді статистики. QardioBase 2 показує прогрес наочними смайликами, а не цифрами, тим самим спрощуючи процес досягнення мети.
   

   

  Розумні ваги Qardio Base 2 являють собою круглий диск діаметром 37 см. Платформа виконана із загартованого скла товщиною 19 мм, а в якості матеріалу корпусу використовується міцний ABS-пластик. Внаслідок збільшення площі, ваги стали стійкішими, і на них комфортно стояти людині будь-якого зросту та з будь-яким розміром ноги. Окрім того, розумний гаджет отримав оновлений кольоровий дисплей для виведення показників.


  QardioBase 2 інтегрується з додатком Apple Health, завдяки чому результати вимірювань можна дивитися як на iPhone, так і на Apple Watch, не перемикаючись між гаджетами.


  Розумні ваги підтримують до 10 профілів користувачів та мають додаткові режими, що розширюють можливості:

  • Гостьовий режим: немає необхідності авторизуватися у профіль;
  • Режим вагітності: просто оберіть дату та активуйте режим, після чого ваги відстежать прогрес через кожен семестр, відображаючи його яскравими діаграмами.
    

  Всі отримані дані відображаються на світлодіодному дисплеї, а також на екрані смартфона. Для коректного вимірювання і обчислення прогресу необхідно синхронізувати ваги з iPhone або Apple Watch за допомогою сумісного мобільного додатка. У додатку Qardio треба створити профіль користувача, в якому вказати такі параметри, як зріст, вага, вік, стать тощо. Зі смартфоном та годинником гаджет з'єднується по Bluetooth та Wi-Fi. QardioBase 2 зчитує не лише вагу тіла, але й такі показники, як індекс маси тіла (ІМТ), вміст в організмі жирових відкладень, води, кісткової маси та відсоток жиру.

    

  Відмінною особливістю QardioBase 2 від інших розумних ваг, є використання смайлів замість цифр для наочного відображення прогресу. Таким чином ваги здійснюють зворотний зв'язок з користувачем. Наприклад, якщо протягом тижня ви займалися тренуваннями та поліпшили форму, ви побачите на дисплеї поруч з показниками щасливе емодзі, а якщо провели багато часу без фізичних навантажень та неправильно харчувалися, показники погіршилися — емодзі буде сердитим або сумним.


  Регулярно вимірюючи всі важливі біометричні показники, QardioBase 2 наочно відображають прогрес занять і, тим самим, допомагають скласти план тренувань і харчування. Розумні ваги стануть відмінним вибором як професійного спортсмена, так і будь-якої людини, що стежить за своїм здоров'ям.

    
  Ваги QardioBase 2 Black
  Кешбек 93 грн
  4 699 грн
  Кешбек 93 грн
  від 188 грн/міс