Ваги Xiaomi Smart Scale 2

Код: 618397
Кешбек 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   

  Smart Scales 2 - підлогові ваги, які дозволять вам визначати індекс маси тіла. Пристрій працює зі смартфонами та планшетами під управлінням операційної системи Android (починаючи з версії 4.4 і вище), а також iOS (8.0 і новіше).

   

  Smart-ваги Xiaomi 2 виконані з міцного АБС-пластика з антиковзаючим покриттям, їх вага становить 1,6 кг, а розміри не перевищують 30 на 30 см (що на 30% менше ніж у попередньої моделі). Для вимірювання додаткових показників, ваги оснащені 4-ма електродними пластинами з нержавіючої сталі 304L.

  Безпека конструкції ваг Smart Scales 2 відображається і в досить високому рівні заокруглення країв пристрою, які не будуть травмувати шкіру ваших ніг, коли вони будуть контактувати з ними. Збільшена площа ваг дозволить найбільш зручно розташувати ступні ваших ніг на поверхні пристрою, знижуючи ймовірність ковзання під час їх використання.

  Ваги Xiaomi 2 будуть корисні тим, хто хоче стежити за змінами стану свого тіла, ведуть здоровий спосіб життя, займаються фітнесом або працюють над скиданням зайвої ваги. Xiaomi Smart Scale 2 мають простий і сучасний дизайн, тому зможуть вписатися в будь-який інтер'єр.

   
   

  10 важливих показників за одне зважування!

  Застосування професійної технології біоімпедансного аналізу (електричного опору ділянок тіла в різних частинах організму), дозволяє одночасно оцінити показники обсягу м'язової тканини та обміну речовин, отримати інформацію про масу тіла та виміряти ІМТ (BMI), дізнатися рівень вмісту вісцерального жиру, побачити показники кісткової маси , показники вмісту води, дізнатися частку жирової тканини в організмі, а також оцінити загальний фізичний стан і статуру.

  Сукупна кількість вимірюваних параметрів - 10. Оцінка всіх десяти показників дозволить вам швидко оцінити поточний фізичний стан здоров'я і вжити всіх необхідних заходів для його поліпшення.

  Автоматичне завантаження даних у фірмовий додаток Mi Fit!

  Користуватися вагами Smart Scales 2 дуже просто. Спочатку Вам необхідно синхронізувати ваги з вашим мобільним пристроєм або планшетом, після чого всі дані зважування будуть автоматично завантажуватися в додаток, через який ви зможете з легкістю контролювати всі важливі показники фізичного здоров'я.

   
   

  Навіть, якщо вагами користуються кілька людей (членів сім'ї або друзів), розумні ваги ідентифікують кожного з користувачів за допомогою їх ваги і відповідно зберігають всі необхідні дані. Максимальна кількість користувачів, яку підтримує пристрій - 16.

   
  Ваги Xiaomi Smart Scale 2
  Кешбек 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс