Смарт-ваги YUNMAI 2

Код: 614511
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Смарт-ваги YUNMAI 2 — це безперечно стандарт майбутнього. Модернізована бездротова синхронізація по Wi-Fi, гладкий і більш тонкий дизайн, інноваційна взаємодія з користувачем дозволяє легко стежити за своїм здоров'ям. З акумулятором високої ємності 3000mAh і швидким інтерфейсом зарядки USB Type-C ваші ваги завжди готові до роботи.

   

  Більше інновацій

  Поєднання прихованого світлодіодного дисплея та ITO покриття поряд зі скляною поверхнею створює враження єдиного цілого.

   

   

  Просте підключення, швидка синхронізація

  Для підвищення швидкості YUNMAI 2 використовує чіп Wi-Fi і технологію "Smart Connect" яка не тільки спрощує роботу, але і зберігає дані в YUNMAI Health Data Cloud.

   

   

  Акумулятор, який перезаряджається, інтерфейс Type-C

  YUNMAI 2 використовує вбудований 3000mAh Li-Po акумулятор, зарядки якого вистачає на строк до 200 днів. Крім того, він оснащений двостороннім портом зарядки USB Type-C, який дозволяє спростити процес зарядки.

   

   

  Хороший день для пробіжки

  Погода має велике значення, якщо ви вирішили піти на прогулянку. Тому YUNMAI 2 розробляє звіт про погоду в режимі реального часу відповідно до вашого місця розташування. YUNMAI 2 повідомить вас про погоду відразу після зважування.


   

  Вставай! Будильник YUNMAI

  YUNMAI 2 представляє вам нову альтернативу стандартному будильнику. Шість мелодій на вибір. Щоб відключити будильник, вам необхідно зважитися.
   

  Відмінно! Мета досягнута!

  YUNMAI 2 може відчути мінімальні зміни вашого тіла. Коли ваша вага змінюється, ваги будуть інформувати вас повідомленням на дисплеї. Після того, як ваша мета буде досягнута, ваги сповістять вас.


   

  Відстеження заряду акумулятора

  YUNMAI 2 показує заряд акумулятору в режимі реального часу, щоб нагадати вам, коли ваги потрібно зарядити.

   

  Новий режим виявлення тілесного жиру

  Система вимірювання біологічного опору разом з YUNMAI Health Data Cloud, аналізує і порівнює кожний вимір з базою даних YUNMAI для досягнення більш точного результату.

   

  Смарт-ваги YUNMAI 2
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс