Assistant AS-601L Pro 2/16Gb (Blue)

Код: 640313
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Розмір екрану 5,5"
  • Основна камера, Мп 8,0 Мп + 0,3 Мп
  • Фронтальна камера, Мп 5,0 Мп
  • Процесор Mediatek MT6739
  • Кількість ядер 4 ядра
  • Ємність аккумулятора 3000 мАг

Безконтактні платежі та передавання даних

AS-601L Pro – перша модель Assistant з підтримкою NFC чіпа. Ця технологія дозволяє використовувати смартфон як банківську карту для оплати покупок або проїзду, як ключ безпеки для відкривання дверей або запуску двигуна машини. А також служить для простого та швидкого передавання даних між пристроями.

Безпека ваших даних

Завдяки сканеру відбитка пальця на задній панелі, всі дані, що зберігаються у смартфоні, будуть надійно захищені. Доступ до них зможе отримати лише власник. Крім того, цей датчик дозволяє легко та безпечно користуватися безконтактними платежами.

Широкі можливості зв'язку

Assistant AS-601L Pro підтримує 3G та 4G мережі, а також дає можливість використовувати відразу 2 карти (mini SIM та micro SIM). Це дуже зручно, оскільки дозволяє власнику користуватися різними тарифними планами від декількох мобільних операторів.

Великий яскравий екран

5,5-дюймовий екран зі співвідношенням сторін 18:9 вміщує багато інформації і при цьому максимально зручний для керування однією рукою. Його IPS-матриця забезпечує яскраві, соковиті кольори, а роздільна здатність HD+ (1440х720 пікселів) робить картинку чіткою.

Обладнаний усім необхідним

Смартфон має Bluetooth та Wi-Fi для бездротового зв'язку та передавання даних, вбудований GPS, а також FM-радіоприймач, який допоможе згаяти час у дорозі або просто насолодитися музикою на улюбленій хвилі. А місткий акумулятор на 3000 мАг подбає, щоб на все вистачило часу.

Для будь-яких повсякденних завдань

Спілкуйтеся у Skype, переглядайте стрічки новин або діліться своїми свіжими фото у соцмережах. Assistant AS-601L Pro забезпечений 2 Гб оперативної пам'яті і працює під керування операційної системи Android 8.1 Oreo Go Edition, яка оптимізована для подібних смартфонів. Все це дозволяє відкривати додатки або веб-сторінки без будь-яких затримок.

Assistant AS-601L Pro 2/16Gb (Blue)