Honor 10 Lite 3/32Gb (Blue Sky)

Код: 651608
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Розмір екрану Безрамковий дисплей, 6,21"
  • Основна камера, Мп 13,0 Мп + 2,0 Мп
  • Фронтальна камера, Мп 24,0 Мп
  • Процесор HiSilicon Kirin 710
  • Кількість ядер 8 ядер
  • Ємність аккумулятора 3400 мАг

Градієнтний корпус

Honor 10 Lite – це стильний смартфон з ергономічним дизайном. Натхненний небесною блакиттю, дизайн Honor 10 Lite відображає у собі енергійність юності та спокій природи. Колір корпусу переходить від світло-блакитного до темно-синього.

Широкий огляд

Honor 10 Lite оснащений безрамковим екраном,1 виконаним за кращою в галузі інноваційною технологією. Співвідношення екрану до передньої панелі смартфона2 становить 90%. 6,21-дюймовий екран, що надає широкий огляд, поміщений у традиційний 5,2-дюймовий корпус, який зручно тримати в руці.

Якісні селфі з камерою 24 Мп

Фронтальна камера 24 Мп, екранний спалах і технологія експокорекції3 забезпечують високу якість селфі і вдень, і вночі.

Камера зі штучним інтелектом

Новий алгоритм прикрашання застосовує спеціальні ефекти залежно від вашого віку, статі та тону шкіри, дозволяючи вам виглядати свіжіше і яскравіше. Фронтальна камера зі штучним інтелектом розпізнає сценарії зйомки у 8 категоріях та оптимізує фон, щоб акцентувати всю увагу на вашій красі.

Стильні селфі професійної якості

Технологія штучного інтелекту дозволяє створити стереоскопічний ефект портретних знімків. Ви можете використовувати різні спалахи, наприклад, спалах-метелик, або створити ефект постановочного освітлення. Знімайте селфі студійної якості, перебуваючи де завгодно.

Досягайте досконалості з подвійною камерою зі штучним інтелектом

Оновлена основна камера з двома об'єктивами4 13 Мп та 2 Мп з діафрагмою F/1.8 збільшує експозицію на 50 відсотків.5 Завдяки вдосконаленій технології сегментації знімка Honor 10 Lite здатний розпізнавати об'єкти зйомки і з урахуванням їх особливостей оптимізувати налаштування камери.

Режим нічної зйомки

У режимі нічної зйомки ви зможете робити фото з витримкою 6 секунд й використовувати функцію компенсації тремтіння рук. Для якісних нічних знімків більше необов'язково мати професійні навички.

Інтерфейс EMUI 9.0

Новий інтерфейс EMUI 9.0 підвищує швидкість виконання операцій на 20% завдяки особливій оптимізації.Мінімалістичний дизайн та природні елементи інтерфейсу EMUI 9.0 чудово вписуються у безрамковий екран Honor 10 Lite. Насолоджуйтесь новим смартфоном.

Висока якість зв’язку

Технологія мобільного зв'язку Honor зі штучним інтелектом підвищує якість звуку під час виклику, навіть якщо ви перебуваєте у шумному середовищі або в місцях зі слабким сигналом мережі. Крім того, смартфон здатний визначити момент, коли ви входите у ліфт або залишаєте його, й відновити підключення до мережі 4G всього за 3 секунди.

Потужний процесор Kirin 710

Процесор Kirin 710та флагманські ядра Cortex-A73 дозволяють знизити енергоспоживання смартфона й забезпечують його плавну роботу. 3 Гб RAM забезпечують високу швидкість обробки даних, а 32 Гб ROM, яку можна розширити до 512 Гб, роблять ваш смартфон персональним жорстким диском для зберігання великої кількості файлів.

1Безрамковий екран – головний концепт галузі на даний момент. Зазвичай під безрамковим екраном мається на увазі екран з вузькими рамками, високим співвідношенням екрану до передньої панелі та невеликою темною ділянкою у верхній частині екрану.

2Дані отримані в результаті тестування у лабораторії Honor.

3Під час зйомки при низькому освітленні 4 пікселі автоматично об'єднуються у піксель розміром 1,8 мкм, що дозволяє підвищити світлочутливість камери у 4 рази.

4Основна камера з двома об'єктивами 13 Мп зі штучним інтелектом – камера з максимально високою роздільною здатністю, доступною на Honor 10 Lite. Під двома об'єктивами маються на увазі об'єктиви 13 Мп та 2 Мп.

5Дані отримані в результаті випробувань у лабораторії Honor у порівнянні з Honor 9 Lite.

6Kirin 710 означає моделі Kirin 710 та Kirin 710F. Моделі процесорів відрізняються залежно від збірки.

Honor 10 Lite 3/32Gb (Blue Sky)