Apple iPhone 6 32GB Space Gray (MQ3D2)

Код: 610001
  • Розмір екрану 4,7"
  • Основна камера, Мп 8,0 Мп
  • Фронтальна камера, Мп 1,2 Мп
  • Процесор Apple A8
  • Кількість ядер 2 ядра
  • Об'єм оперативної пам'яті 1 Гб
 

Більше. У всіх сенсах

1_design_hero_large.jpg
 

iPhone 6 став не просто більшим, але й кращим у всіх відношеннях. Більшим, але при цьому тоншим. Більш потужним, але на диво енергоефективним. З гладкою металевою поверхнею, що плавно переходить у новий дисплей Retina HD. Це одна безперервна форма, де апаратна платформа та програмне забезпечення працюють в унісон, створюючи нове покоління iPhone, краще, ніж будь-коли.


 

Іноваційний дизайн

iphone6-gallery1-2014.jpg
 

Розробка iPhone з великим, більш просунутим дисплеєм означала переосмислення використовуваних концепцій дизайну. Профіль, що обтікає iPhone 6, плавно переходить зі скла в метал, дарує абсолютно нові відчуття при взаємодії з ним. Таким чином, при більшому дисплеї, iPhone 6 відчувається ще краще, не порушуючи ергономіку.


 

Надзвичайно потужний. Надзвичайно ефективний

processor.jpg
 

Процесор A8 з 64-бітною архітектурою та співпроцесором руху M8. Датчик ідентифікації за відбитком пальцю. Абсолютно нова камера, яка стала ще швидшою. Операційна система, розроблена спеціально для 64-бітної архітектури. Будь-яка з цих функцій дозволила б смартфону бути на крок попереду інших. А з усіма цими функціями iPhone 6 просто випереджає свій час.

Камера, яка змінила фотографії тепер робить те ж саме для відео

camera.jpg
 

Все більше людей використовують камеру мобільного пристрою як основний інструмент створення знімків в повсякденному житті, тому інженери компанії Apple вирішили поліпшити її та суттєво розширили функціонал. Тепер iSight камера має новий датчик, який здатний записувати 1080p HD відео як при 60 кадр/с, так і уповільнений рух при 240 кадр/с. Таким чином ви отримуєте більше функцій для зйомки відео.

 

Безпека. Ваш відбиток пальця

Ваш відбиток пальця — це найбільш надійний пароль. Він завжди з вами і такий пароль ніхто не зможе підібрати. Співробітникам Apple здається абсолютно природним, щоб телефон сам впізнавав свого власника. Він повинен знати вас, а не ви повинні запам'ятовувати і вводити пароль, щоб ним користуватися. І найприроднішим місцем розташування сенсора інженери компанії вирахували кнопку «Додому», адже саме з неї починається ваш контакт з iPhone 6.

Більше можливостей з новою версією iOS

iOS 8 — це найзначніше оновлення iOS як для розробників, так і для користувачів. Метою компанії Apple було не вразити, а створити платформу для найкращих вражень. Кожне вдосконалення має певну мету, а кожна нова функція заслужила своє місце. Кожна деталь ретельно опрацьована, а кожне рішення направлено на підвищення ефективності. Ви відчуєте, як спочатку нові функції приємно здивують вас, а потім стануть просто необхідними.


 
Apple iPhone 6 32GB Space Gray (MQ3D2)