Apple iPhone 6 Plus 64Gb (Space Gray) як новий Apple Certified Pre-owned (FGAH2)

Код: 609964
 • Розмір екрану 5,5"
 • Основна камера, Мп 8,0 Мп
 • Фронтальна камера, Мп 1,2 Мп
 • Процесор Apple A8
 • Кількість ядер 2 ядра
 • Об'єм оперативної пам'яті 1 Гб

iPhone 6 Plus. Як новий.

Відновлений і протестований Apple.

Заводська гарантія 1 рік.

Що значить Як новий?

Це використані вироби Apple, які проходять заводську процедуру відновлення, заміни корпусу і екрану перш ніж знайти нового власника.

Всі вироби проходять дуже строгу процедуру реставрації компанією Apple, упаковані в нову коробку з новим зарядним пристроєм і навушниками.

Ви можете очікувати значну економію, повністю функціональний пристрій з повним комплектом документації, гарантію виробника 1 рік.

Кожен відновлений Apple продукт:

 • Новий корпус і новий екран
 • Новий серійний номер
 • Нові навушники, новий зарядний пристрій
 • Повністю відновлений і перевірений
 • Працює на новітній версії iOS
 • Нова упаковка

Раніше використані продукти, працездатність яких підтверджує Apple. 

Можуть мати незначні зовнішні недоліки. Гарантія виробника 1 рік. 

Більше. У всіх сенсах

 
1_design_hero_large.jpg
 

iPhone 6 Plus став не просто більшим, але й кращим у всіх відношеннях. Більшим, але при цьому тоншим. Більш потужним, але на диво енергоефективним. З гладкою металевою поверхнею, що плавно переходить у новий дисплей Retina HD. Це одна безперервна форма, де апаратна платформа та програмне забезпечення працюють в унісон, створюючи нове покоління iPhone, краще, ніж будь-коли. 

Іноваційний дизайн

 
iphone6-gallery1-2014.jpg
 

Розробка iPhone з великим, більш просунутим дисплеєм означала переосмислення використовуваних концепцій дизайну. Профіль, що обтікає iPhone 6 Plus, плавно переходить зі скла в метал, дарує абсолютно нові відчуття при взаємодії з ним. Таким чином, при більшому дисплеї, iPhone 6 Plus відчувається ще краще, не порушуючи ергономіку.


 

Надзвичайно потужний. Надзвичайно ефективний

processor.jpg
 

Процесор A8 з 64-бітною архітектурою та співпроцесором руху M8. Датчик ідентифікації за відбитком пальцю. Абсолютно нова камера, яка стала ще швидшою. Операційна система, розроблена спеціально для 64-бітної архітектури. Будь-яка з цих функцій дозволила б смартфону бути на крок попереду інших. А з усіма цими функціями iPhone 6 Plus просто випереджає свій час.

Камера, яка змінила фотографії тепер робить те ж саме для відео

 
camera.jpg
 

Все більше людей використовують камеру мобільного пристрою як основний інструмент створення знімків в повсякденному житті, тому інженери компанії Apple вирішили поліпшити її та суттєво розширили функціонал. Тепер iSight камера має новий датчик, який здатний записувати 1080p HD відео як при 60 кадр/с, так і уповільнений рух при 240 кадр/с. Таким чином ви отримуєте більше функцій для зйомки відео.

Безпека. Ваш відбиток пальця

Ваш відбиток пальця — це найбільш надійний пароль. Він завжди з вами і такий пароль ніхто не зможе підібрати.

Співробітникам Apple здається абсолютно природним, щоб телефон сам впізнавав свого власника. Він повинен знати вас, а не ви повинні запам'ятовувати і вводити пароль, щоб ним користуватися.

І найприроднішим місцем розташування сенсора інженери компанії вирахували кнопку «Додому», адже саме з неї починається ваш контакт з iPhone 6 Plus.

Більше можливостей з новою версією iOS

iOS 8 — це найзначніше оновлення iOS як для розробників, так і для користувачів. Метою компанії Apple було не вразити, а створити платформу для найкращих вражень.

Кожне вдосконалення має певну мету, а кожна нова функція заслужила своє місце. Кожна деталь ретельно опрацьована, а кожне рішення направлено на підвищення ефективності.

Ви відчуєте, як спочатку нові функції приємно здивують вас, а потім стануть просто необхідними.

Apple iPhone 6 Plus 64Gb (Space Gray) як новий Apple Certified Pre-owned (FGAH2)