Samsung Galaxy J3 2017 Silver (SM-J330FZSDSEK)

Код: 617381
  • Розмір екрану 5,0"
  • Основна камера, Мп 13,0 Мп
  • Фронтальна камера, Мп 5,0 Мп
  • Процесор Samsung Exynos 7570
  • Кількість ядер 4 ядра
  • Об'єм оперативної пам'яті 2 Гб

Елегантний від природи

Samsung Galaxy J3 - це приклад того, коли стиль знаходиться в гармонії з функціональністю. Створений з увагою до деталей, Galaxy J3 відрізняється дивовижно гладким металевим корпусом. Відсутність виступу камери забезпечує більш комфортне відчуття телефону в руці. Смартфон має HD екран 5.0 ", а захисне скло 2.5D гарантує велику міцність.


 

Діліться подіями життя так, як ви їх бачите

Основна камера з роздільною здатністю 13 Мп (F / 1.9) робить чіткі і деталізовані знімки навіть при недостатньому освітленні. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і плаваюча кнопка затвору дозволяють знімати навіть однією рукою. Завдяки цьому ви можете фотографувати в той час, коли приймаєте відповідну позу або компонуєте кадр.


 

Всі селфі відмінної якості

Samsung Galaxy J3 дозволяє робити барвисті та чіткі Селфі навіть при недостатньому освітленні, завдяки чому управляти затвором камери стало простіше. Все, що потрібно - дати камері сигнал, показавши долоню.


 

Вперед на максимальній швидкості

Використовуйте свій смартфон максимально продуктивно. Завдяки великому обсягу ОЗУ - 2 Гб, 16 Гб вбудованої пам'яті і можливості розширення до 256 Гб за допомогою microSD карти, смартфон Galaxy J3 миттєво реагує на ваші дії і здатний прискорити роботу з вашими файлами і даними.


 

Синхронізація даних

Samsung Cloud дозволяє створювати резервні копії, синхронізувати, відновлювати та оновлювати дані за допомогою смартфона Galaxy, щоб ви могли отримувати доступ до всього, що вам потрібно, коли і де вам це потрібно.


 

* Переваги цього сервісу можуть відрізнятися в залежності від вашого інтернет-з'єднання та інших зовнішніх чинників.


Захищена папка

Захищена папка Samsung Secure Folder - це надійне рішення для захисту ваших даних, яке дозволяє створити зашифрований простір в пам'яті смартфона для зберігання персонального контенту: фотознімків, документів і звукових файлів. Доступ до них матимете тільки ви.

 

* Доступність цього сервісу може змінюватися в залежності від формату шифрованого контенту.

** Захищена папка знаходиться в окремій області на рівні ПО і не вимагає виділення спеціального місця в пам'яті.
 

Функція Dual Messenger

Налаштовуйте спілкування в чатах як вам зручно. Смартфон Samsung Galaxy J3 дозволяє встановити два окремих аккаунта для одного і того ж месенджера.

 

Встановити і керувати другим аккаунтом в месенджері можна з головного екрану або через меню "Налаштування".
 
Samsung Galaxy J3 2017 Silver (SM-J330FZSDSEK)