Huawei Y5 2018 2/16Gb Black (DRA-L21)

Код: 628847
2 999 грн
  • Розмір екрану Безрамковий дисплей, 5,45"
  • Основна камера, Мп 8,0 Мп
  • Фронтальна камера, Мп 5,0 Мп
  • Процесор Mediatek MT6739
  • Кількість ядер 4 ядра
  • Об'єм оперативної пам'яті 2 Гб

Переглядайте хвилюючі моменти

5.45" HD+ (1440 x 720) дисплей має мінімалістичну рамку, та надзвичайно високе співвідношенням площі екрана до площі корпуса. Ви відчуєте, що тримаєте в руці вікно в інший світ.

 
 

Більша тривалість роботи для більшої задоволення

Завдяки батареї великої ємності (3020 мА-год) та технології Power Saving 6.0 ви можете отримати 62 годин безперервного відтворення музики або 13 годин безперервного відео. *

 

Розблокуйте смартфон одним поглядом

Розблокуйте свій телефон за секунду. Потужний алгоритм розпізнавання обличчя AI виявляє та відображає людське обличчя з високою точністю.**

 

Задоволення в кожному кадрі

Телефон оснащено 5-мегапікмовою фронтальною камерою з тонуючим спалахом для селфі, що забезпечує відмінні селфі в умовах низького освітлення.

 

А 8-мегапіксельна основна камера, оснащена функцією обробки фотографії HDR, допомагає вам створювати ідеальні знімки.

 

Кристально чисті розмови

Завдяки потужному приймачу, налаштувавши звук за допомогою клавіші гучності, під час дзвінка ви зможете чути гучну та чітку бесіду навіть у шумному середовищі.

 
 

Розумніший смартфон, плавний досвід користування

Операційна система Android™ 8.1.0 забезпечує легкий у використанні досвід роботи з чудовими можливостями, що дозволяє швидше і плавніше користуватися пристроєм. ***

 

Дає вам більше гнучкості

Дизайн трикарточного слоту здатний розмістити 2 SIM-картки* і мікро-SD-картку (до 256 ГБ), що дає вам більше гнучкості у використанні смртфону.

 

Схопіть момент

Функція знімка екрана трьома пальцями дозволяє легко зробити знімок екрана, просто проводячи трьома пальцимі по екрану зверху вниз.

 

Підлаштовується під ваші очі

Режим "Комфорт для очей" автоматично відфільтровує більшість синього світла, щоб ви не напружували очі під час використання.

 
 

* Дані про споживання електроенергії розраховуються на підставі лабораторних випробувань Huawei, фактичний час використання може відрізнятися залежно від використання та факторів навколишнього середовища.

**Ця функція доступна лише після оновлення HOTA.

*** Huawei Y5 2018 працює на Android™ 8.1.0; однак, деякі функції можуть відрізнятися.

Huawei Y5 2018 2/16Gb Black (DRA-L21)
2 999 грн