Аналізатор сну Nox Smart Sleep Light

Код: 603922
Кешбек 69 грн
3 499 грн
Кешбек 69 грн
від 140 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Приємне засинання і легке пробудження з Nox Smart Sleep Light

  Сон — фізіологічний процес, який дозволяє нам розслабитися і відпочити, а організму — відновити свої сили. Неякісний сон і його порушення призводять до хронічної втоми, дратівливості і мають негативний вплив на здоров'я. Сьогодні одним з інноваційних і найбільш зручних способів поліпшення якості сну і кращого висипання є використання аналізаторів сну.

   

   

  Аналізатор сну з функціями нічної лампи

  Nox — аналізатор сну, який включає в себе нічну смарт-лампу Nox і мобільний додаток Sleepace. Система здійснює моніторинг, відстеження фізіологічних процесів і сприяє поліпшенню якості сну.

   

   

  Основні функції

  Смарт-лампа Nox — затишна, практична і невелика, в залежності від режиму налаштування випромінює м'яке, тепле і розслабляюче світло різних тонів. Пристрій здійснює такі основні функції:

   
  • За допомогою заспокійливих звуків і освітлення допоможе вам легко заснути
  • Вбудований смарт-будильник допоможе вам прокинутися природно і без стресу
   

  Пристрій працює за допомогою світлових і звукових програм. За допомогою цих програм аналізатор пристосовується до вашого індивідуального біологічного годинника і допомагає поліпшити характеристики сну.

   

   

  Принципово новий підхід

  Розумна лампа Nox оснащена датчиками, які контролюють температуру, вологість, рівень освітлення та шуму у вашій спальні. Дані датчиків передаються в додаток Sleepace, який здійснює їх обробку та аналіз.

   

   

  Як це відбувається

  Засинання. Смарт-лампа випромінює довгі світлові хвилі червоного спектра, які збільшують секрецію мелатоніну. Лампа також відтворює м'які, заспокійливі звуки, які надають заспокійливий ефект і допоможуть заснути легко і приємно.

   

   

  Аналіз. Sleepace App відстежує цикли вашого сну і рухи тіла. Додаток оцінює якість вашого сну в балах, а також дає професійні поради, які допоможуть міцно спати і повноцінно висипатися щоночі.

   

   

  Пробудження. Вранці вбудований розумний будильник лампи Nox починає пробудження під час фази поверхневого сну, так як під час цієї фази пробудження відбувається природно і без стресу для організму. Додаток дає команду смарт-лампі Nox розбудити вас протягом 30 хвилин до часу пробудження, встановленого на будильнику. Таким чином, пристрій ненав'язливо будить вас протягом 30 хвилин, і ви легко і приємно прокидаєтеся в потрібний вам час. А значить, завдяки розумному будильнику ви будете почувати себе бадьорими і повними сил протягом всього дня.

   

   

  Якісний аналіз та рекомендації

  Отримавши дані аналізу, ви зможете зрозуміти, як впливає мікроклімат в спальні на якість вашого сну. А також, отримати рекомендації для досягнення здорового, міцного засинання. І, звичайно, безболісного пробудження.

  Аналізатор сну Nox Smart Sleep Light
  Кешбек 69 грн
  3 499 грн
  Кешбек 69 грн
  від 140 грн/міс