Трекер сну Sleepdot Smart Sleep Monitor

Код: 603923
Кешбек 7 грн
499 грн
- 20 %
Ваша знижка 100 грн
499 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Sleepdot Smart Sleep Monitor — для забезпечення кращої якості вашого сну

  Трекер Sleepdot — маленький і компактний гаджет для підвищення якості вашого сну. Трекер сну здійснює бездротову синхронізацію зі смартфоном на Android 4.3, iOS 7 за допомогою Bluetooth 4.0

   

   

  Функції розумного трекера

  Sleepdot — датчик руху з вбудованою системою зберігання даних і Bluetooth-передавачем. Його завдання - фіксувати рухи під час сну в заданий період часу. Серед основних функцій Sleepdot:

   
  • Моніторинг сну
  • Допомога в поліпшенні якості сну
  • Допомога у бадьорому пробудженні
  • Звіт про якість сну
   

   

  Приємне засинання і бадьоре пробудження

  Увечері спеціально підібрана мелодія Sleepdot допоможе вам легше заснути. А вранці ненав'язлива, але бадьора музика забезпечить приємне пробудження і гарний настрій на весь день.

   

   

  Просто прикріпіть поруч з собою

  Прикріпіть невагомий, акуратнийпристрій діаметром 1.3 дюйма до верхнього кута подушки за допомогою зручної магнітної накладки. Після чого трекер почне свою роботу зі збору інформації та поліпшення якості вашого сну через відповідну програму. Sleepdot робить свої підрахунки на підставі дослідження циклів сну і рухів вашого тіла.

   

   

  Фірмовий додаток

  Управління Sleepdot і отримання зібраних ним даних виконується за допомогою фірмового додатка Sleepace. За допомогою цієї програми ви можете поділитися вашим обліковим записом і дізнаватися про стан сну вашої родини і друзів.

   

  Довгий термін служби батареї

  Sleepdot простий у використанні, і при цьому використовує зовсім мало енергії. Термін служби батареї пристрою — 3-6 місяців.

  Трекер сну Sleepdot Smart Sleep Monitor
  Кешбек 7 грн
  499 грн
  - 20 %
  Ваша знижка 100 грн
  499 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 20 грн/міс