Київстар «Безлім Відео»

Код: 628006
Кешбек 1 грн
50 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  обмін/повернення товару протягом 14 днів
   
   

  Плата за пакет послуг 150 грн знімається раз на 4 тижні.

  • Мобільний інтернет, після використання 9000 МБ (щоденно 5 пакетів по 100 МБ): 10 грн/пакет
  • Дзвінки на інші мобільні по Україні та на номери Італії, Польщі, Росії, після використання 150 хвилин: 1,00 грн/хв
  • Дзвінки на міські номери та CDMA (щоденно 3 пакета по 3 хвилини): 3,00 грн/пакет
  • SMS по Україні, пакети SMS після використання 150 повідомлень: 2,00 грн/пакет
  • МMS по Україні, пакети MMS: 2,00 грн/пакет
     

  Як підключити тариф

  Якщо ви бажаєте стати абонентом Київстар, придбайте стартовий пакет з цим тарифним планом та активуйте його згідно з інструкціями на упаковці. Ви також можете активувати стартовий пакет з іншим тарифним планом, а потім подати заявку на зміну тарифного плану.

   

  Якщо ви вже наш абонент і бажаєте змінити свій тарифний план на «Безлім Відео», зателефонуйте 477*1 або скористайтесь системою «Мій Київстар».

   

  Перевіряйте рахунок за допомогою запиту *111#

     

  Як активувати тариф

  Рекомендована сума поповнення рахунку для цього тарифного плану – від 75 грн одним платежем будь-яким способом, крім переказу коштів. Без цього поповнення тарифний план не вважається активованим, проте ви зможете користуватись послугами мобільного зв’язку за такими тарифами.

     

  Якщо недостатньо коштів для сплати за пакет послуг на 4 тижні

  Плата за пакет послуг 150 грн знімається раз на 4 тижні в період з 00:00 до 03:00, якщо на рахунку достатньо коштів.

   

  Якщо з 00:00 до 03:00 на рахунку недостатньо коштів, плата знімається за пакет послуг на день — 10 грн. Обсяг послуг та тарифи надаватимуться за умови денної оплати.

   

  Зверніть увагу. якщо на момент зняття денної плати на вашому рахунку є сума, менша за розмір цієї плати, послуги в цей день можуть надаватися за спеціальною акційною ціною, що дорівнює розміру залишку коштів на вашому рахунку.

   

  Якщо протягом дня, коли була нарахована плата за пакет послуг на день, ви поповнили рахунок на суму, достатню для оплати пакета послуг на 4 тижні, її буде знято автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. Дата наступного планового нарахування, в такому разі, зміщується.

   

  Якщо протягом дня, коли плата за пакет послуг на день не була нарахована, ви поповнили рахунок на суму, достатню для оплати пакета послуг на 4 тижні, її буде знято автоматично одразу після зарахування на рахунок достатньої суми. Дата наступного планового нарахування, в такому разі, зміщується.

   

  Пакет послуг діє 4 тижні, якщо знялась оплата в повному обсязі або до найближчої ночі (період з 00:00 до 03:00), якщо знялась денна оплата. Невикористані хвилини та мегабайти анулюються.

   

  Якщо жодна оплата не знялася, до наступного нарахування, ви можете здійснювати дзвінки на номери Київстар за 2 грн в день користування.

     

  Додаткова інформація

  При активації стартового пакета з цим тарифним планом вартість першого пакета послуг — 75 грн.

   

  Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.

   

  Списання кожних 200 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 200 КБ даних.

   

  Доступ до мережі 3G та 4G надається за наявності 3G- або 4G-покриття відповідно. Щоб користуватися мобільним інтернетом, змініть назву точки доступу на internet.

   

  Під твердженням «безлім на Київстар» слід розуміти, що дзвінки на мобільні номери Київстар не тарифікуються.

   

  Під твердженням «безлім на соцмережі» слід розуміти, що доступ не тарифікується при користуванні певними соцмережами та додатками.

   

  Під твердженням «дзвінки на міські номери» слід розуміти дзвінки на міські номери по Україні та номери CDMA (з кодами 092, 094).

   

  Під твердженням «дзвінки на інші мобільні» маються на увазі інші мобільні мережі GSM/UMTS.

   

  Цей тариф призначений та може бути застосований лише для зареєстрованих абонентів та абонентів, що обслуговуються знеособлено.

   

  Мінімальний термін дії тарифу — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього терміну оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

   

  Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

  Київстар «Безлім Відео»
  Кешбек 1 грн
  50 грн
  Кешбек 1 грн