Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Апарат RF ліфтинг для обличчя і тіла Gezatone m1601

Код:693025
Апарат RF ліфтинг для обличчя і тіла Gezatone m1601 фото
Апарат RF ліфтинг для обличчя і тіла Gezatone m1601 фото
Апарат RF ліфтинг для обличчя і тіла Gezatone m1601 фото
Апарат RF ліфтинг для обличчя і тіла Gezatone m1601 фото
1 / 4
Немає в наявності
6 429
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Перший апарат, що поєднує у собі дві найефективніші методики впливу для безопераційної підтяжки обличчя – радіочастотний ліфтинг та міостимуляція.

Апарат призначений для зміцнення та підтяжки шкіри обличчя, а також для відновлення тонусу м'язів. Крім того, в апараті передбачені програми для роботи по тілу – за допомогою приладу RF Lifting Gezatone Ви легко позбудетеся від жирових відкладень і целюліту, зменшите об’єми тіла, повернете шкірі пружність і тонус.

Що таке радіохвильовий ліфтинг

Радіохвильовий ліфтинг – це технологія впливу на шкіру радіочастотними хвилями, які викликають нагрівання локальних ділянок шкіри. Радіочастоти не пошкоджують шкіру, нагріваються винятково глибокі шари шкіри – дерма та підшкірно-жирова клітковина. Такий локальний нагрів покращує кровообіг і тік лімфи, відновлює діяльність судин, активізуються всі обмінні процеси.

Під впливом приладу RF-ліфтинг деформовані і розтягнуті з часом волокна колагену повертають собі первісну форму, що візуально виражається у швидкому розгладженні зморшок та підтяжці шкіри. Крім того, RF-ліфтинг стимулює вироблення нових волокон колагену та еластину клітинами, що ще більше підсилює розгладжувальний ефект.

Процедура радіохвильового впливу також допомагає боротися з жировими відкладеннями й целюлітом. Локальний нагрів сприяє скороченню жирових клітин та стисненню колагенових волокон, завдяки чому поверхня шкіри стає гладшою. Більш того, радіочастотний розігрів тканин призводить до активізації мікроциркуляції, що сприяє виведенню надмірної рідини з тканин. Використання апарата забезпечує загальне омолодження шкіри, зменшення об'єму жирової маси, активне виведення надлишкової рідини.

Електроміостимуляція для обличчя й тіла – пружні та підтягнуті м'язи

ЕМС-технологія, за допомогою подавання слабких електричних імпульсів на м'язи, виробляє ефект пасивного тренування, що гарантує максимальний ефект підтяжки та відновлення тонусу м'язів. Як підсумок – відновлюється м'язовий тонус обличчя, зменшується кількість та глибина зморшок, коригується овал обличчя і друге підборіддя. Тобто ефекти можна порівняти з круговою підтяжкою, з тією лише різницею, що вам не треба лягати під скальпель хірурга!

Міостимуляція по тілу – це метод інтенсивної корекції фігури, який допомагає боротися зі зниженим тонусом каркасних м'язів тіла, зайвими жировими відкладеннями, целюлітом. Тому прилад RF-Lifting це універсальний засіб для вирішення максимальної кількості завдань з догляду за обличчям і тілом в домашніх умовах!

У приладі також передбачена додаткова функція вібрації та вплив червоним спектром випромінювання. Вібромасаж підсилює місцеве кровопостачання і лімфотік, сприяє зняттю спазму мімічних м'язів підсилює ефективність від використання апарата. Червоний спектр випромінювання ніжно і делікатно впливає на шкіру, стимулюючи вироблення власного колагену і еластину клітинами, що призводить до підвищення її пружності та еластичності.

Ефекти від застосування приладу RF-Lifting:

 • Омолодження та ліфтинг шкіри обличчя
 • Корекція овалу обличчя
 • Усунення другого підборіддя
 • Зменшення кількості та глибини зморшок
 • Тонізація та зміцнення шкіри
 • Підтяжка і зміцнення м'язів тіла
 • Боротьба з целюлітом
 • Зменшення зайвих жирових відкладень
 • Корекція розтяжок
 • Поліпшення тонусу шкіри тіла

Особливості приладу RF- Lifting

Для проведення повноцінних процедур необхідно використовувати спеціальний захисний гель, який запобігатиме перегріву шкірних покривів і дасть максимальну результативність.

У приладі передбачено 4 програми впливу, які дозволять провести повноцінний комплексний догляд за шкірою, підтягнути м'язи обличчя й тіла, повернути собі молодість та красу. 4 рівні інтенсивності впливу роблять прилад комфортним та зручним у застосуванні людям, які мають будь-який тип шкіри, включаючи дуже чутливу.

Простота та зручність в застосуванні – унікальне поєднання ефективних омолоджувальних методик в одному компактному зручному корпусі!

Протипоказання:

 • Заборонено використання дітьми.
 • Наявність кардіостимулятора або інших електронних імплантатів.
 • Вагітність, період лактації.
 • Пацієнти з гострою формою захворювань: туберкульоз, лихоманка, інфекційні захворювання, хвороби, що передаються контактним шляхом.
 • Люди із захворюваннями серця.
 • При наявності шрамів.
 • Люди з очними хворобами або проходять лікування від очних хвороб.
 • Люди зі шкірними хворобами, алергічним дерматитом і з чутливою шкірою.
 • Купероз (сітка судин на обличчі).
 • При почервонінні і лущенні шкіри, викликаному надмірною засмагою.
 • При наявності вугрового висипу і гнійничкових запальних процесів на шкірі.

Технічні характеристики:

Режим Lifting

Вихідна частота: 1,2 МГц (з контролем температури шкіри)

Режим Exercise

Вихідна частота імпульсів: 33,3 Гц

Частота пачок імпульсів: 0,1 Гц, пауза 3 сек.

Полярність імпульсів: чергується +/-

Амплітуда імпульсів: 10-40 В

Режим Lifting Up

Вихідна частота імпульсів: 33,3 Гц

Частота пачок імпульсів: 0,2 Гц, пауза 2 сек.

Полярність імпульсів: чергується +/-

Амплітуда імпульсів: 10-40 В

Режим Smoothing

Частота вібрації: 3000 Гц

Частота повторення впливу: 0,8 Гц

Виробник: Gezanne ITC/Жезанн І.Т.С. Saint Avertin, 39 rue des Granges Galand/Сент Авертен, 39 рю де Гранж Галан, France/Франція.

Найпопулярніші запити в категорії Апарат RF ліфтинг для обличчя і тіла Gezatone m1601