Beauty-гаджет для ультразвукової чистки обличчя та тіла TOUCHBeauty

Код: 635450
Оформити передзамовлення
8 499 грн

Beauty-гаджет для ультразвукової чистки обличчя й тіла TOUCHBeauty

Красива, здорова, сяюча шкіра вимагає регулярного та ретельного догляду. Однак, не завжди є час та можливість відвідувати косметолога. Тому спеціально для тих, хто цінує свій час був створений beauty-гаджет для ультразвукової чистки обличчя й тіла TOUCHBeauty. Він використовує високочастотні вібрації для глибокого очищення шкіри, забезпечуючи гарний колір обличчя з рівною текстурою. А також покращує засвоєння засобів догляду за шкірою завдяки додатковому масажу.

Особливості

 • Ультразвукова чистка та масаж
 • Ергономічний дизайн: зручно тримати й легко використовувати
 • Сенсорне керування
 • 5 рівнів інтенсивності впливу
 • Зручна база для бездротової зарядки та зберігання пристрою
 

5 рівнів інтенсивності вібрації

Сенсорна смужка на ручці пристрою дозволяє легко регулювати ступінь впливу. Обирайте потрібну інтенсивність залежно від потреб шкіри: від слабкої (для чутливої та ніжної шкіри) до дуже активної (для глибокого очищення).

Сенсорне керування

Вмикайте та вимикайте TOUCHBeauty, регулюйте інтенсивність вібрацій за допомогою легкого дотику. Сенсорні елементи управління точно та швидко реагують на кожен дотик.

Елементарний догляд

Завдяки стійкості до вологи рівня IPX5, доглядати за beauty-гаджетом для ультразвукової чистки обличчя максимально просто. Достатньо лише сполоснути його після використання, протерти сухою серветкою та повернути на підставку, щоб він завжди був готовий до роботи, коли знадобиться вам.

 

Стильний дизайн та бездротова зарядка

Елегантний блискучий корпус TOUCHBeauty з плавними лініями виглядає дуже стильно та сучасно. Тонкий та ергономічний, він зручно лежить в руці під час використання. А док-станція, виконана в тому ж стилі, вдало доповнює прилад та служить як підставкою, так і базою для бездротової зарядки пристрою. Все просто і ніяких зайвих дротів!

Ефективне очищення

Ультразвукові вібрації з частотою до 35 000 Гц на секунду допомагають ефективно очистити шкіру, видалити відмерлі клітини, жир та інші забруднення з її поверхні. Регулярне використання цієї функції допоможе вирівняти текстуру шкіри та надати їй здорового вигляду, а також впоратися з такими проблемами як вугрі або розширені пори.

 

Подвійна користь

Beauty-гаджет для ультразвукової чистки обличчя й тіла TOUCHBeauty – це сучасний девайс, що дає можливість отримати салонний догляд у себе вдома. Його головним елементом служить ніжний та безпечний металевий шпатель з двома функціональними сторонами:

 • Лицьова очищає та відлущує відмерлі клітини шкіри
 • Тильна сторона призначена для масажу

М'який масаж та глибокий вплив

Використовуйте зворотний бік ультразвукового шпателя для масажу шкіри. Ця функція знімає втому, підсилює кровообіг та сприяє кращому засвоєнню засобів догляду (кремів, сироваток та ін). В результаті корисні речовини зможуть проникнути набагато глибше, надаючи більш ефективний вплив.

Beauty-гаджет для ультразвукової чистки обличчя та тіла TOUCHBeauty
 • Вітрина
 • Опис
 • Характеристики
 • Лишити вiдгук
 • Задати питання
8 499 грн